Nigdy nie...

918
W pracy, w życiu codziennym, dla załatwiania spraw bieżących w zasadzie na okrągło. W formie budowania relacji romantycznej zdarzało się kilka razy.

Nigdy na trzeźwo nie dostałem liścia od kobiety (po pijaku chyba tak, ale wspomnienia są mgliste).
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Nigdy nie...

920
Ja tak. Stara strzelnica, dawno nieużywana, była w czasach mojego liceum głównym miejscem spotkań i alkoholizowania się młodzieży. Good times!

Nigdy nie miałam stałego partnera na dłużej (życie forever alone (aka singla) for life!)
Obrazek

Nigdy nie...

921
...Jednego? 10 lat temu? xD Nie wiem, czy powinno się liczyć, szczerze mówiąc. Single life is better.

Nigdy nie dostałam pod choinkę tego, czego akurat chciałam (pewnie te wieczne rozczarowania sprawiły, że nigdy nie lubiłam świąt xD).
Foighidneach

Nigdy nie...

922
Dlatego czasem warto po prostu zapytać rodzinę, co chcieliby pod choinkę. Poniekąd takie jest założenie pisania listów do św. Mikołaja. Ja za młodu takowe pisałem i kilka razy "Mikołaj" przyniósł o co prosiłem.

Nigdy nie byłem w kinie samochodowym.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Nigdy nie...

929
Podczas wizyt u rodziny na wsi zawsze łapałam, głaskałam i nosiłam w łapach wszystko, co tylko w nie wpadło. Także kaczuszki.

Nigdy nie przechodziłam żadnej innej, zakaźnej choroby wieku dziecięcego niż ospa.
Foighidneach

Wróć do „Karczma”