Re: Nigdy nie...

48
:lol:

Nigdy nie rzygałem po papierosach* ani alkoholu.

*Nie mogę jednak powiedzieć, że nie rzygałem po żadnym wyrobie tytoniowym, bo raz rzygałem po tabace. Wciągnąłem przez rurkę taką kreskę, że była dość gruba i szeroka oraz długa na całą kartkę A5. Po tym rzygałem, nie polecam.
Woah! Jestem małym zboczkiem. Gram postacią kobiety, ale w realu jestem facetem.

Nienawidzę wolności - zmusza do dokonywania wyboru. - Salvador Dali

Re: Nigdy nie...

54
Nigdy nie jeździłem na snowboardzie.

Nigdy nie miałem sesji RPG na żywo (i żałuję)
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nigdy nie...

57
:D

Kilka tur w figurkowym pierwowzorze.

Nigdy nie strzelałem z kuszy.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Wróć do „Karczma”