Re: Nasze screeny z gier

50
Oto efekt 4h powrotu do Twierdzy, budowane w dla przyjemności w swobodnym budowaniu (nie pomylić z edytorem, gdzie wszystko darmo). Oto jeden, zacny zamek :)



Zamek, kąt 1

Zamek, kąt 2

Zamek, kąt 3

Górne Miasto

Chlebowy dystrykt, dolne miasto

Dystrykt mieszkalny, dolne miasto

Podgrodzie 1

Podgrodzie 2

Kamieniołomy

Dolne miasto i podgrodzie

Strażnica mała i duża

A tak to wyglądało na początku. Dzięki tym zrzutom ekranu odkryłem, że w grze rosną same drzewa. Popatrzcie, wcześniej była ładna ścieżka do zamku a potem wszystko zarosło w pizdu.

Początki 1

Początki 2

Początki 3
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Nasze screeny z gier

51
Oh! OH! Oooooooch! Twierdza! Gra mojego dzieciństwa! Pierwsza, prawdziwa gra eva! No nie powiem, że piękny pan zameczek postawił. I widzę, że ktoś ma podobny fetysz co i ja - Rozstawianie żołnierzyków po kątach! Jak np: Pikinierzy przy bramie, strażnicy przy kamieniołomach czy żołnierze w strażnicach! I takie małe detale jak krzyż w kamieniołomach, chatka myśliwska przy strażnicy, karczma w podgrodziu. Podoba mi się! Choć ja bym pewnie zrobił to inaczej, ale i gorzej... Z pewnością bym całkowicie otoczył palisadą tą osadę w "kotlince", choć mija się to z celem bo i tak jej nikt by nie zaatakował :P Zamiast strażnic postawiłbym pewnie mini zameczki. No i jak byłaby większa mapa, to zamek byłby całkowicie osobną konstrukcją, z ewentualnie malutkim, tyci podgrodziem, a wokół byłyby rozsiane różne wioski, wsie. Na niektóre bym się nawet szarpnął i dał palisadę, a co! Może jakiś klasztor bym też spróbował postawić? Ja kolejne screeny z Twierdzy bym jeszcze zobaczył bo i masz smykałkę do budowania ładnych zameczków! Więcej! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”