Re: Pokaż swój Ryj 2014 :D

18
[spam] Zauważyliście, że statystycznie rzecz ujmując w większości wybieramy avatary, których ogólne i najbardziej rzucające się w oczy rysy twarzy są podobne do naszych rzeczywistych? 8D [/spam]
Aod nie zgadzam się z tobą... Uważam, że Callisto w realu nie ma cycków, bujnych kruczoczarnych włosów, atrakcyjnych dla hetero rys twarz, pomalowanych czarną szminką ust i wysokich kości policzkowych xD
Obrazek
Banshee l Wizerunek l Wrzask Banshee l Battle Theme l Theme

Re: Pokaż swój Ryj 2014 :D

20
Aod pisze: A cycków się nie czepiaj, nawet kobiety mają ten problem, szczególnie kiedy wybierają z artów pochodzących z gier. :<
Przepraszam, że się wtrącam, ale to zabrzmiało tak, jakbyś wzorowała postać na Twoim avku na sobie samej, zgodnie z Twoją tezą o takich podobieństwach : D

Re: Pokaż swój Ryj 2014 :D

21
Przyznaję, że moje wszystkie avatary były w jakimś stopniu do mnie podobne, może czasem pomijając posturę, bowiem kościotrupa nie przypominałam ;p. Jak wspomniałam - nie wybierałam tak celowo, po prostu zauważyłam najpierw na sobie, a potem na innych taką tendencję. <:

Zła ze mnie wiedźma, rozspamłam temat. :<
Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia - nie ubiera tego w słowa. WYGRAĆ INTERNETY

Re: Pokaż swój Ryj 2014 :D

22
Aodhamair pisze:Przyznaję, że moje wszystkie avatary były w jakimś stopniu do mnie podobne, może czasem pomijając posturę, bowiem kościotrupa nie przypominałam ;p. Jak wspomniałam - nie wybierałam tak celowo, po prostu zauważyłam najpierw na sobie, a potem na innych taką tendencję. <:

Zła ze mnie wiedźma, rozspamłam temat. :<
Czyli chcesz powiedzieć, że te piersi na Twoim avatarze...?

Oj tam, spam spamem, ale na temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karczma”