Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1517
Spodnie i ciepła kurtka. Spodnie można nieco popuścić i zrobić z nich tandetne obuwie, a kucając, nakryjesz się cały kurtką i może starczy coś z tego na głowę.

Masz wybór. Kliknąć czerwony guzik i uratować własną skórę przed oskalpowaniem, ale powiesić gościa, który uratował ci życie, albo kliknąć niebieski guzik i zostać oskalpowanym, ale oszczędzić życie drugiego człowieka.

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1520
Dobra, a jaka jest różnica między jednym a drugim? Chodzi stricte o nazwę czy coś więcej? A może uniwersum? A może inne wartości? Hmm. W głowie mam w sumie kilka z nich - Harry Potter, Wiedźmin, Miecz Prawdy, Gothic. Ale chyba postawię na Magów z Gothica. No nie będę ukrywał, że mam sentyment do tej gry mimo wszystko i dopiero skończyłem Gothica i Gothic 2 Noc Kruka właśnie ścieżką maga. Może się pokuszę na trójkę, również magiem w ramach kontynuowania? Chociaż generalnie wydaje się, na podstawie trzech innych uniwersów, że to czarodzieje są "tymi lepszymi". Ale Gothic to klasyka sama w sobie. MAGOWIE.

Animowanie szkieletów (nekromancja) czy ciskanie kul ognia?

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1521
Choć armia szkieletów brzmi kusząco, to coś mi mówi, że to wieczne klekotanie dookoła mnie za bardzo by irytowało. Tymczasem można by zamiast tego pielęgnować piromanię. Tak, brzmi dobrze,

Być zmuszonym do końca życie jeść jedynie produkty pochodzenia roślinnego, ale nieprzetworzonego tak, aby przypominało produkty mięsne (to by było zbyt łatwe), czy być zmuszonym żyć na diecie rybnej?
Foighidneach

Wróć do „Karczma”