Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1458
Przyznam się, tylko nie bijcie, że nie czytałem żadnego z nich. Niemniej Tolkiena już trochę znam, czy też jego twórczość, a Martina od kilku lat poznaje + obecnie współpracuje z FromSoftware nad Elden Ring, więc jestem szczerze ciekaw, co wyjdzie z tej współpracy. Tym samym - Martin.

Wolisz prowadzić auto, czy jechać jako pasażer?

Sygn: Juno

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1462
Kąpiel jest spoko od czasu do czasu, dla odpoczynku. Prysznic wygrywa na codzień. Szybszy, kiedy trzeba, woda nie stygnie. Poza tym porządna kabina potrafi być dziełem sztuki, z sauną, masarzem, radiem, przyciemnianymi szybkami, epicko klimatycznym ledem podświetlającym wodę... Mistrzostwo świata.

Wiedząc, że większość z was nie słucha ani tego, ani tego. ;] Rap, czy hip-hop?
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1465
Phi, sakirowiec za pięć gryfów. Wydłubywanie paznokci przeprowadza się za pomocą szczypiec. A ze skóry obdziera się za pomocą zwykłych dłoni, tylko tyle, że trzeba najpierw naciąć skórę i podpiec nad ogniem, aby łatwo zlazła. Pokażę jak, wybieram obdzieranie ze skóry.

Przeprowadzenie egzekucji za pomocą topora czy zrzucenie z wysokości?

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1466
Zrzucenie z wysokości. Można powtarzać, jak się dobierze wysokość.

Heretyku nie wypowiadaj się na temat wydobywania prawdy, bo bratasz się z elfami.
Innowacyjność i spontaniczność w przedłużaniu przesłuchania jest nieoceniona na przykład z takimi typami jak ty.

Skromność w prawdzie, czy "wielkoduszność" w kłamstwie?

Magia czy miecz, czyli X czy Y Herbii

1470
Zależy jakie, gdzie i ile. Żyjąc wiarą w Twój zdrowy rozsądek i dojrzałość stwierdzam – jak najbardziej. Jest to bardzo estetyczna i nie rzadko symboliczna ozdoba.

Sam chciałbym na dłoni (nie mogę przez wzgląd na pracę) i przedramieniu (na razie zbyt dynamicznie zmienia mi się jego rozmiar).

Zbliża się Sylwester. Strielać fajerwerkami, żeby świętować / Nie strielać, żeby nie straszyć zwierzątek?
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Wróć do „Karczma”