Oceń utwór poprzednika

993
7/10
Bardzo solidna nuta. Przypomina hymn i nadawałaby się do ruchu ciężkiej armii.

Z mojej strony mała ciekawostka. Ten utwór i właśnie z tą animacją sprawił, że spodobało mi się imię Mordred i pewne cechy fizyczne (wąska twarz, dłuższe czarne włosy) na zawsze związały się w mojej pamięci z tym imieniem. To jedno z pierwszych ziarenek, które popchnęły mnie do stworzenia takiej a nie innej postaci.
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

994
Ósemka

Idealnie mi podeszło brzmienie tego utworu. Chyba potrzebowałem kołysanki. Przepiękny głos wokalistki, bardzo nieinwazyjna warstwa instrimentalna i tekst, który sprawia, ze chce się słuchać. Naprawdę bardzo mi się spodobało :)

Ode mnie kawałek, który sprawił, że... Ach, szkoda nawet mówić. Bardzo blisko serca trzymam to wykonanie, bardzo.
Maestro, muzyka!
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

995
Ósemka

Idealnie mi podeszło brzmienie tego utworu. Chyba potrzebowałem kołysanki. Przepiękny głos wokalistki, bardzo nieinwazyjna warstwa instrimentalna i tekst, który sprawia, ze chce się słuchać. Naprawdę mi się spodobało :)

Ode mnie kawałek, który sprawił, że... Ach, szkoda nawet mówić. Bardzo blisko serca trzymam to wykonanie, bardzo.
Maestro, muzyka!
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

998
Zabieram się za ten temat i zabieram, bo boli mnie, gdy świeci pustkami... A jednak i tak trochę mi to zajęło ;'D
Nie mam chyba dzisiaj głowy na pisanie wielkich wywodów, więc stwierdzę po prostu, że piosenka mi się podoba. Mimo momentami łupiącej ostro gitary, jest bardzo kojąca i definitywnie tego właśnie dziś potrzebowałem. Nie wiem, czy kiedyś sam do niej wrócę, ale 7/10 jak najbardziej zasłużone.

Wrócę na moment do Kaśki. Wrzucałem już piosnkę o końcu świata, rzucałem kawałek w klimatach sakrum...
Teraz zaś pora na profanum. Seks i Kobiety By Bukowski
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

1003
Po prostu nie Twoja nuta jak to mówią. Co do mimiki, rzeczywiście jest wyraźna, ale każdy jak gra i się wczuwa to inaczej to przeżywa. Polecam spróbować przygody z muzyką i nie trzeba być prosem, serio :)
Twój kawałek dość mocno kojarzy mi się z tym gościem co się zwie Jon Lajoie. Taka szydera, może mniej bezpośrednia :D Szanuję za wykonanie 7/10, ale nie słuchałbym namiętnie.
Zaś całe szczęście że internety są długie i szerokie i każdy może znaleźć sztukę dla siebie <3
Mmmmmm...

Wróć do „Karczma”