Oceń utwór poprzednika

963
Hm jak dla mnie piosenka bardzo ciekawa, przyjemnie się słucha, ale na taką piosenkę to ewidentnie musze mieć odpowiedni humor ;)
luzem 7/10 jest

Ode mnie cosik z innej beczki.

You Can Run - Adam Jones
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

Oceń utwór poprzednika

964
Mm, jakoś tak pachnie mi trylionem innych rzeczy. Wokal przeciętny, ale czysty. Całkiem przyjemny główny riff, lubię takie skrobanki. Refreny mocne, głowa automatycznie się kiwa, a stopa rzuca się do wystukiwania rytmu... Ale jednak wieje nudą...
Solóweczka pod koniec dobrze rozegrana, podtrzymuje hype refrenu i ciągnie go o krok dalej.
Ale znów, boli mnie schematyczność tego utworu, niemożebnie.
5 może 6/10

SRV - Voodo Chile - imo, najlepsze wykonanie tego utworu, ale chętnie przyjmę kontry :"D
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

965
słysząc jegomościa mam pojęcie dlaczego tak opisujesz rzucony wcześniej utwór. Chyba nie mam co kontrować, bo masz zupełnie inny gust. Ja lubię poprawnie wykonane z czystym wokalem, a to, że jota w jote są podobne to mnie to mało interesuje jeśli tekst piosenki jest po prostu super C:
Ocena podobna 7/10

I nie, to nie jest kontra :D
https://www.youtube.com/watch?v=XV8ewD2Rx1I
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.

Oceń utwór poprzednika

967
O kurwa!
Nie spodziewałem się, że coś dziś mnie porwie. Jestem zmęczony do granic wytrzymałości, przez cały tydzień niemalże nie śpię... A tu nadchodzi ta piosnka i zdobyła moje serce. Wspaniałe, harmonijne współbrzmienia, niesamowicie przyjemny, gładki głos, świetna dykcja... Muzyka zaś sprawia, że półotwarte oczy zamykają się, by móc umysłem odpłynąć w inne miejsce. Hipnotyzują, hipnotyzują te dźwięki, kiwam się aż miło.
Bardzo musicalowo brzmi, ale w taki... dobry sposób. Rzeczywiście mam ochotę tam iść.
Cholera, jestem autentycznie zachwycony

Daję 9,5/10, bo może wariuję.

Uspokoję klimat. Było elektro, była skoczność i zdrowa, radosna energia (choć z nutą tajemniczości!)...
Teraz zaś czas na błękit. Wszak tydzień się kończy, nadchodzi poniedziałek, a wraz z nim zbliża się jesień.
Chet Baker - Almost Blue
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

969
Gotowanie fasolki po bretońsku w towarzystwie tego utworu sprawiło, że momentalnie się zrelaksowałam, o co ostatnimi czasy ciężko. Chyba brakowało mi czegoś takiego.
9/10 i kciuk w górę.

https://www.youtube.com/watch?v=5K4TIQXCmPQ - jakkolwiek by to nie zabrzmiało, rzadko zdarza mi się czerpać przyjemność z kobiecego głosu w utworach. Irlandzki folk widnieje na liście wyjątków w znacznej większości przypadków.
Foighidneach

Wróć do „Karczma”