Oceń utwór poprzednika

977
7/10.

Uwielbiam zespół, ale wolę ich stare utwory i tamte wokalistki. Pierwsze co od nich usłyszałem, to Wishmaster. Ulubione, to chyba I wish I had an angel.

Cuz I'm hell of an edgy kid.

Dandre musiałeś wysłać, kiedy pisałem posta. Przeoczyłem. Dla Ciebie 8/10, jedna z piosenek, które planowałem tu wstawić.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, 21:43 przez Nurkh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Oceń utwór poprzednika

981
Nie jest to piosnka, której winienem był słuchać, będąc w połowie pacyfikowania tłumu w stolicy Keronu. Jeszcze jakieś ziarno spokoju i błogości we mnie wyrośnie i braknie hardości serca...
Ósemka, nieskończenie przyjemna. Dodałem sobie do listy, posłucham jeszcze nie raz.

Wiersz , bo jak inaczej na poezję odpowiadać?
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

984
7/10

Nie mój ulubiony kawałek, bo niestety zepsuli mi go wszyscy pozerzy na DeviantArcie, którzy uwielbiają go bo podkreśla ich ZUUOOO.
Mimo to, Voltaire jest jednym z tych twórców do których mam sentyment za styl i humor w utworach.

Ja mam dla państwa dość nietypową pozycję. Jest to ścieżka z gry, która okres hype'u ma już dawno za sobą i do której dodany został fanowski tekst i wokal.

Sama muzyka wpada w ucho ale jej pełna wartość przejawia się tylko wtedy, gdy zna się historię i okoliczności w jakich pojawia się ten utwór. Gdy słuchałem go pierwszy raz i gdy wróciłem do niego po latach, zakręciła mi się łezka w oku. Jak dla mnie to mój prywatny wyznacznik jakości :P

https://www.youtube.com/watch?v=Uz7FY5cUY6s
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

985
Undertale na zawsze w mojej pamięci. W fandomie w jakimś stopniu w dalszym ciągu siedzę, a Megalovania do niedawna jeszcze była moim dzwonkiem na telefon. Osobiście do gustu przypadła mi zupełnie inna wersja "Battle Against A True Hero", bo głos dziewczyny nie jest tutaj dla mnie dostatecznie czysty, ale i tak 6/10.

Skoro zahaczyliśmy o gry, dodam utwór, który nigdy się dla mnie nie starzeje: https://youtu.be/UsnRQJxanVM
Foighidneach

Oceń utwór poprzednika

989
Bardzo lubię Bioshocka, ale mam dość stanowcze podejście do różnych takich fanowskich produkcji muzycznych: słowem większość, mnie irytuje, wybacz, chyba nic na to nie poradzę :/

Dam od siebie 5/10, bo wideo nawet ujdzie, a i temat bliski memu sercu, gome! ;_____;

Łapcie utwór otwierający w serialu "Doom Patrol", polecam - to ciekawe dzieło, ukazujące bolączki "super" bohaterów, bardzo nietypowa fabuła, ale wciągająca na swój sposób.

Sygn: Juno

Wróć do „Karczma”