Oceń utwór poprzednika

1022
Powiem tak... Trudno mi to uznać za poważny utwór. Co prawda nie ma tu takiego wymogu, ale dla mnie to nieco wygląda jak nieco śmieszkowy projekt, choć wciąż, bardzo dobrze wykonany. Nie mogłem się oprzeć jednak wrażeniu, że melodia jest skąd zaczerpnięta. W każdym razie mi się podobało. Dam temu porządne 9/10 za ciekawy pomysł i dobre wykonanie, choć generalnie to nie mój styl i nie to co mnie kręci.

A teraz ja, znalazłem to przed chwilą:
https://www.youtube.com/watch?v=GgGPuuGNPAE

Oceń utwór poprzednika

1026
Muzyka? Jaka muzyka? Nie słyszałem żadnej muzyki... Mmm. Zwierzaki... Mmm. Futerka <3
A tak serio, to bardzo fajny kawałek. Taki ciekawy miks, jakby techno+jazz? Nie wiem, nie znam się aż tak dobrze. Ale kojarzy mi się to trochę z muzyką elektroniczną w połączeniu z muzyką z takich kultowych filmów gangsterskich albo gier z pod znaku Mafii I i II.

A teraz ja:
https://www.youtube.com/watch?v=qOMQxVtbkik

Oceń utwór poprzednika

1033
Son Lux! Tak mi świtało, że głos chyba znany, schemat do czegoś pasował... No i faktycznie. Jednak nie jestem taki całkiem głuchy

Nie siadło mi tak jak niektóre inne ich piosnki, za mocno elektroniką łupie. Choć zaśpiewane bardzo dobrze, chórki robią zajebisty klimat, momentami czuć moc... A później znów trzaska przepotężny bas i zbija mnie z tropu.
6,5

Zaintrygowałaś mnie przy okazji komiksem!

Spokojnie, powoli, budujmy nowy świat
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

1034
9/10
Oj tak, dzisiaj zdecydowanie mnie tego typu muzyka rusza. Lubię takie uspokajające rytmu. W sumie przez cały dzień słuchałam tylko wycia, instrumentalnych albo kosmicznie melancholijnej muzyki >D

Okej, zarzucę czymś kompletnie niepasującym do mojego obecnego nastroju, ale ten przeklęty kawałek zaczął mi chodzić właśnie po głowie z niewiadomego powodu.
Absurd tych tekstów nigdy nie przestanie mnie zadziwiać
Foighidneach

Oceń utwór poprzednika

1035
Szósteczka, ale z serduszkiem, bo z pewnością dodam tą piosnkę na jakąś listę

Artysta od teledysku zrobił niesamowitą robotę, z ogromną przyjemnością się na to patrzyło. Muzyka zaś okey, przyjemne gitarki, zarówno te bardziej klasyczne, jak i elektryczne, wokal kompletnie mi nie siadł.

Bardzo zwyczajna piosenka od całkiem ciekawego zespołu, na który wpadłem po raz pierwszy parę miesięcy temu.
Obrazek

Wróć do „Karczma”