Re: Oceń utwór poprzednika

956
Lubię łacinę w piosenkach, ale nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem metalu. Teledysk ma ciekawy pomysł na siebie, podoba mi się klimat, który tworzy, no ale ta gitara elektryczna... no powiedzmy, że to trochę nie moja bajka ^^"

7/10

Ode mnie macie krótki pokaz z sesji nagrywania ścieżki dźwiękowej do Bloodborne - to jest ta łacina w muzyce, która sprawia, że mam ciarki na plecach i jeszcze ten chór, ah <3

Cleric Beast

Sygn: Juno

Re: Oceń utwór poprzednika

957
Bardzo lubię takie klimaty. Orkiestra zapewnia mocne tło, ale wokale przydają niesamowitej epickości. Świetnie napisane, wprawnie wykonane... Słowem; sztos. Łatwo przy takiej muzyce wizualizować sobie potyczki różnej maści.

8,5/10

Wydaje mi się, że dawno temu spamowałem tu bluesem, czy jakimiś rockowymi klasykami, więc dla odmiany zarzucę teraz powiewem świeżości, wspaniałą panią z Poznania.

Koniec Świata
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

959
Hm, w istocie, bardzo spokojne. Mam dziś bardzo niskie pokłady energii, a skubaniec nieomal mnie uśpił! Ma swój klimat, ale niezbyt podoba mi się bicik w tle. Wstawki big bandowe oraz prowadzące przez większą cześć czasu pianino jak najbardziej na plus. Za kazdym razem, gdy podjezdzaly trąbki miałem ochotę na coś więcej z ich strony, jakąś wariację, cokolwiek, ale nigdy się nie doczekałem i trwalem w smutnym rozczarowaniu.
Szosteczka spokojnie, jakbym mial lepszy dzień, to może i
6,5.

Ja raz jeszcze zapodam Kasię, bardzo religijnie.
Boże
Obrazek

Oceń utwór poprzednika

960
Wolałem poczekać, aż ktoś inny skomentuje panią Kasię, ale z braku chętnych spieszę z pomocą, a co! Ogólnie podobnie jak przy poprzednim utworze podobają mi się różne zabiegi, jakie pani K wprowadziła - zmiany tonu, pauzy itp. Natomiast muszę powiedzieć, że zaczyna mi się przejadać ten styl, no i jakoś dziwnie słucha mi się tego wokalu tj. raz go prawie nie słyszę, raz słyszę nieźle, a no i te wstawki z języka angielskiego... cóż to moja osobista opinia, ale nie przepadam za mieszaniem języków w utworze. Na koniec dodam, że klimat całości jest na plus, choć jakoś zalatuje mi tu bardziej popem, niż w tej ostatniej muzycznej propozycji od Ciebie.

7/10

A ode mnie nowa wersja klasycznej piosenki wykorzystana w serialu "Watchmen" z 2020 (swoją drogą polecam) :d

Careless Whisper

Następnym razem dam dla odmiany coś szybszego!

Sygn: Juno

Wróć do „Karczma”