Krinndar

1
Miano: Krinndar, Kiri
Płeć: mężczyzna
Wiek: 22
Rasa: Elf Wschodni
Pochodzenie: Taj'cah

Wygląd:
Przeciętnego wzrostu i również całkowicie przeciętnej budowie, zbyt masywny, by konkurować z elfami z kontynentu, zbyt smukły, by nazwać jego sylwetkę ludzką. Wyrósł na sto siedemdziesiąt sześć centymetrów. Wiele do życzenia pozostawia jego tężyzna fizyczna, próżno szukać u niego zarysów mięśni, jednak nie ma również znacznej nadwagi. Jego skóra naturalnie ma przyjemny, ciemno-złoty odcień, łatwo opala się na brąz podczas najgorętszych miesięcy. Musi się pilnować w odniesieniu do swojej postury, inaczej odruchowo garbi się lub powłóczy nogami.

Jego włosy są w kolorze ciemnego blondu, sięgają do obojczyków, najczęściej są upięte w wygodny wysoki kucyk bądź koczek. Przepada za ozdobami do włosów, od wpinek, koralików i drogocennych szpil, do piór i kwiatów. Uwielbia również biżuterię, najbardziej tą zrobioną ze złota, jednak nie pogardzi kamieniami szlachetnymi czy mniej bogatymi metalami. Jego spiczaste uszy ozdabia wręcz nieprzyzwoita ilość kolczyków. Nie ma problemu z makijażem, jednak nosi go wyłącznie podczas występów, jeśli tego wymaga spektakl lub na szczególne okazje, gdzie jest po nim oczekiwane.

Ma piwne oczy i opadające powieki, a nad nimi dość ciemne, wyraźne brwi. Nos jest raczej prosty i płaski, a usta pełne. Krinn nie poskąpiła mu urody, jednak pozostaje męski na tyle, na ile to możliwe. Brakuje mu elfiej delikatności, jest raczej krępy, przysadzisty.

Ubiera się zgodnie z panującą modą. Lubi ubrania jasne, kolorowe i ekstrawaganckie, lekkie, zwiewne. Jeśli znajduje się w pomieszczeniu, najchętniej chodzi boso. W zaciszu własnego domu nosi tylko minimalną ilość ubrań tak, by było mu wygodnie, ale również by zachować resztki przyzwoitości przed samym sobą.
Spoiler:


Znaki szczególne:
- Drobna nadwaga
- Zbyt dużo ozdób, biżuterii
- Modne szaty
- Wygadany do przesady - gęba mu się nie zamyka

Informacje i plotki:
"Jego matką musi być sama pani Krinn! To dlatego znaleźli go przed świątynią"
"Skoro taki świętobliwy, to czemu nie służy w świątyni?"
"Chwalił się, że występował przed królem!"
"Po alkoholu staje się jeszcze weselszy... i łatwiejszy"

KP
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”