Shiran Nerioander

1
Miano: Shiran Nerioander
Płeć: Mężczyzna
Wiek: na oko coś koło 30 lat
Rasa: pół-elf? Kij go wie
Pochodzenie: Archipelag

Wygląd: Podłużna twarz, bardziej ludzka niż elfia. Szpiczaste uszy, jednakże nie tak długie jak u pobratymców. Oczy w kolorze ognistej pomarańczy - tak przynajmniej wydaje się obserwatorom, gdy spoglądają na Shirana w pełnym słońcu. Blada cera, czarne zmierzwione włosy, szczupła budowa ciała z lekko zarysowanymi mięśniami. Ok 180 cm wzrostu, pewna siebie postawa i nieodłączny półuśmiech to jego cechy charakterystyczne. Najczęściej spotykany w ciemnej skórzanej kurtce z wysokim kołnierzem.

Znaki szczególne: kolor tęczówek

Informacje i plotki:
- Słyszał ty o nim?
- Dziwny ino...
- E tam, pierdolenie... Napić się z nim idzie, pogadać też. Tyle, że morda niewyparzona taka, że sam bym po ryju nastrzelał, gdybym nie widzioł jak się bije.
- Hahaha, że prać się umi? To po co mu ten miecz?
- A miecz to co innego, paaanie. Jak baletnica się krynci, tu przeskoczy, tam zamachnie, potem odskoczy... A traf takiego...
- A ja żech słyszał, że podobno podpalacz z niego jest. Karczma prawie spłonęła, jak się wkurzył...
- Nie wiem... Słyszoł joch tylko, że z krukiem gada. Dlatego mówił ja, że no dziwny.
- Ano... I Henrich, córę to Ty przed nim chowaj! Tylko nie pod stół!
- Co?
- No podobno lubi sobie z panienkami ten tego... Brzydkiej mordy nie ma, więc się nie zdziw.
- Ja Ci dam, kurwiesz jego mać. Helenka moja nigdzie nie będzie z takim kocopałem chodzić.
- Tak tylko ostrzegałem...
- Ech... No, ale co zrobić. I tak mu robotę dam, bo nie ma we wsi nikogo lepszego

Widoczny ekwipunek:
zmodyfikowany miecz półtoraręczny,
dwa sztylety przy pasie,
ciemna, skórzana kurta z wysokim kołnierzem,
wygodne, podróżne buty

KP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”