Tamas

1
Obrazek
Miano: Tamas de Langre
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42 lata
Rasa: Człowiek (Uratai)
Pochodzenie: Wierdza Thirongad, obecnie wschodnie Kareliny

Wygląd: Jak na człowieka z gór przystało- jest wysokim (mierzącym dwa metry przy wadze dobrych stu dwudziestu kilo) i barczystym mężczyzną o długich kruczoczarnych włosach i dość długą broną tego samego koloru. W miejscu starych blizn włosy utraciły kolor na rzecz siwizny, która powoli zaczynała coraz bardziej przebijać się przez ciemne włosy.
Mężczyzna posiada sporo blizn na twarzy co jest jego cechą zdecydowanie charakterystyczną. Oprócz tego posiada również żółte ślepia co niektórzy postrzegają jako jego skrzywienie zawodowe jako wojownika na służbie Orlej Straży. Często widziany z dwoma mieczami na plecach z czego jeden jest jednoręczny.
Charakterystyczny wisiorek łba wilka jest pamiątką rodową.
Ubranie często nie odstaje od typowej modły Orlej Straży- pancerz z elementami orłów. Mężczyzna często zamienia stal na skóry wilków co jest dla niego zdecydowanie bardziej wygodne.

Znaki szczególne:
-Żółte tęczówki,
-blizny na twarzy,
-wyraźne kosmyki siwych włosów,
- zawsze ciepło ubrany w błękitne barwy Orlej Straży.

Informacje i plotki:
~ Najczęściej to wypełnia zlecenia na potwory i zabójcze zwierzęta... bo i na co polować jak demony nie latają po lasach.
~ Na próżno szukać u niego rasizmu, traktuje wszystkich po równo, podobnie jest ze zwierzętami.
~ Mówią że do dobry chłop, który nie para się szemranymi biznesami, nie przyjmuje również zleceń na ludzi.
~ Jak na wojownika jest dość specyficzny. Zdecydowanie za dużo w nim rozmyślań i wyniosłych wypowiedzi.
~ Mocno głowa! To pewnie przez jego ogromne cielsko...

Widoczny ekwipunek:
-Dwa dwuręczne miecze w obniżanych pochwach ( widać 1/3 ostrza w kierunku rękojeści )
- Ciężka Zbroja Orlej Straży z niewielkimi stalowymi okuciami w kształcie orla
- 2 Dobrze wyważone sztylety do rzucania (przy pasie)
- Wisior w kształcie głowy wilka na łańcuchu.

KP
Kartoteka
Będę żył i umrę na posterunku.
Jestem mieczem w ciemności.
Jestem strażnikiem na murach.
Jestem ogniem, który odpędza zimno, światłem, które przynosi świt, rogiem, który budzi śpiących, tarczą, która osłania krainę człowieka.
Zablokowany

Wróć do „Archiwa”