Neshkala

1
Miano: Neshkala
Płeć: Kobieta
Wiek: wygląda na 25 (65 rok III ery)
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: bliżej nieokreślone tereny przy zatoce Grenefod
Spoiler:
Wygląd: Neshkala to niewysoka, bo mierząca nieco ponad pięć stóp kobieta o nieskazitelnej urodzie. Twarz ma owalną i delikatną, zwężającą się ku podbródkowi, przyozdobioną dodatkowo czerwonymi malunkami w kształcie podłużnych trójkątów. Jej stosunkowo krótkie, falowane włosy koloru kasztanowego idealnie podkreślają błyszczące oczy tej samej barwy. Między tymi patrzałkami znajduje się delikatny, dziewczęcy nosek, pod którym czerwona szminka znacząco uwydatnia miękkie, dziewicze wargi.

Strój dziewczyny składa się zasadniczo z kilku elementów. Przepaski, powstrzymującej nachodzenie włosów na twarz, prostej w swym wykonaniu, białej tuniki, sięgającej do połowy ud i pełniącej również funkcję krótkiej spódniczki oraz nałożony na nią płaszcz, wykonany ze skóry jakiegoś puchatego zwierza. Chadza boso. Jedynie w czasie chłodniejszej pory roku zakłada na nogi prymitywne, futrzane buty. Jak na każdą kobietę przystało, Neshkala lubi ozdóbki. Jednak w porównaniu do innych kobiet, jej biżuteria składa się nie z drogich kamieni i złota, a pazurów i kości dzikich zwierząt.
Znaki szczególne:
- Długo by wymieniać.

Informacje i plotki:
- „ Prawdę Ci mówię, widziałem jak zeżarła królika na surowo.”, podróżny handlarz
- „Dziwna jakaś, nie mówiła, warczała.”, myśliwy z Morlis
- „Albo gorzała mi wzrok zbałamuciła, albo śniłem na jawie, ale wydawało mi się,
że z upiorem gadała .
- strażnik Białego Fortu.
- „A ta co, rusałka? Bezwstydnica prawie nago chodzi.”, wyznawczyni Zakonu Sakira

Widoczny ekwipunek:
Strój:
- prymitywne futrzane buty,
- biała tunika,
- płaszcz z jakiegoś puchatego zwierza,
- kilka skórzanych opasek na ręce,
- kościany wisiorek,
- niewielka skórzana torebka,
- przepaska z błyszczącym kamieniem.

Oręż:

- prymitywna włócznia

Motyw muzyczny:
Tribe


KP
Zablokowany

Wróć do „Archiwa”