Wierzba

1
Miano: Wierzba
Płeć: mężczyzna
Wiek: około 20 lat
Rasa: półelf
Pochodzenie: Północ; obecnie mieszka w Twierdzy Obrońców Świtu, Turon

Wygląd:
Wierzba nie należy do najwyższych, jego wzrost jest zdecydowanie poniżej przeciętnej wśród ludu Północy. Jest również szczupły, ale nie wychudzony - budowę jego ciała można określić jako atletyczną, z lekko zarysowanymi mięśniami widocznymi pod bladą skórą. Postura Wierzby zwykle wyraża ostrożność, na lekko ugiętych nogach i pochylony w przód jest gotowy do akcji. Nawet w momentach, gdy czuje się bezpiecznie, w jego ciele widoczne jest napięcie, a towarzyszące mu chwilami nerwowe tiki zdradzają, że nigdy nie potrafi do końca się zrelaksować.
Nosi długie, zwykle zmierzwione w nieładzie włosy, które często spina na karku lub plecie w wygodny warkocz. Ciemne kosmyki sięgają łopatek i choć przeszkadzają, Wierzba nie potrafi zdobyć się na to, by w końcu je ściąć, pamiętając, że włosy pozwalają ukryć lekko spiczaste uszy. Ma ciemnobrązowe, niemal czarne oczy. Na jego twarzy nie można dostrzec nawet cienia zarostu.
Będąc rekrutem Zakonu Obrońców Świtu, nosi się w charakterystycznych dla nich jasnoszarych barwach.


Znaki szczególne:
- półelfie, lekko spiczaste uszy
- niski wzrost, wątłe ciało
- często używa pomruków lub grymasów zamiast słów lub nie mówi nic

Informacje i plotki:
"Ten nowy podkomendny Lao Lao jest jakiś dziwny... ni z tym porozmawiać, ni pożartować. Tylko patrzy tymi czarnymi ślepiami, jakby chciał ci rzucić się do gardła z zębami."

Widoczny ekwipunek:
- szaty lub pancerz Obrońców Świtu
- często: nadziak lub łukPoprzednia kartoteka:
Spoiler:
KP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”

cron