Anais Florenz

1
Miano: Anais Florenz

Płeć: Kobieta

Wiek: 23 (68 III ery)

Rasa: Człowiek

Pochodzenie: Keron, zachodnia prowincja.

Wygląd i obycie: Średniego wzrostu dziewczyna, która trzyma swoje krótkie i proste kruczoczarne włosy rozpuszczone lub spięte w kok. Głęboko osadzone lazurowe oczy iskrzą chęcią i motywacją, choć zaciemnienia pod oczami sugerują kompletne wyczerpanie i problemy ze snem. Pełne acz spękane usta zwykły malować powściągliwy uśmiech, a cienkie czarne brwi zakrzywiać ku sobie w napięciu nieokreślonej emocji.
Jest bardzo szczupła i ma idealnie gładką bladą skórę. Jej głos choć melodyjny, wydawać się mogło że stworzony do śpiewu, drży momentalnie przy różnych słowach bez szczególnej przyczyny. Czasami też się jąka. W kontraście do tego kroczy zaś swobodnie, z naturalną łatwością. Dłonie trzyma niemalże zawsze za sobą.
Ubiera się w długie spódnice i koszule o długich rękawach bez choćby rąbka dekoltu.

Znaki szczególne:
Nie widać ich od razu na pierwszy rzut oka.

Informacje i plotki:
- Prawie zginęła podczas pożaru jej kwatery.
- Ktoś się nad nią znęcał, ktoś ją zastrasza.
- Niektórzy sądzą że próbowała popełnić samobójstwo, ale większość uważa, że ktoś chciał ją zabić, a pożar zatarł ślady.
- Skryba. Wykształcona i zadbana, prawie typowa mieszczanka w Meriandos. Asystuje w prowadzeniu gorzelni piwa. Ma dobrą renomę i jej pracodawca, okoliczny arystokrata, Hugo Trelc, chwali sobie jej skrupulatną i rzetelną pracę na rzecz przedsiębiorstwa.
- Nie posiada rodziny, żyje samotnie.

Widoczny ekwipunek:
Schludny mieszczański strój

KP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”