Ail’ei Lúinwë

1
Miano: Ail’ei Lúinwë
Płeć: Kobieta
Wiek (i rok urodzenia postaci): 56 (35r.)
Rasa: Leśny elf
Pochodzenie: Fenistea

Wygląd:
Ail’ei to dorosła elfka i mimo swoich lat, wciąż może uchodzić za młodą, głównie ze względu na wygląd. Mimo, iż nie posiada żadnych widocznych skaz, to posiada na ciele pamiątki po Nocy Spadających Gwiazd - lekkie poparzenie na lewym boku i pionową bliznę na lewym ramieniu.

Jej włosy są rude, a oczy zielone.

Nie ulega wątpliwości, że nawet mimo tych wad, byłaby cennym towarem na rynku niewolników...oczywiście o ile ktoś zdołałby ją dopaść żywcem.

Elfka jest bardzo zwinna i zręczna, dlatego jej walka opiera się w dużym stopniu na szybkości i precyzji

Osobowość:
Ail’ei to dość skomplikowana elfka, ze względu na to kim była przez większość swojego życia. Jako dawna gwardzistka przyboczna królowej, cechowała ją niezwykła etykieta, kultura osobista i poważne podejście do obowiązków. Można by się spodziewać, że jako prawa ręka Y'asmanayi będzie strasznie sztywna, lecz wręcz przeciwnie, była otwarta, radosna i uwielbiała pomagać innym. Dbała o przyjaźnie i regularne rozmowy, gdy tylko miała na to czas.

Jest oddana swoim wartościom i życiu, stawiając ponad wszystko dobro innych. Wykazuje się jednak przy tym rozsądkiem, gdyż nie zawsze bezpośrednie pomoc jest najlepsza.

Po trafieniu pod skrzydła Zin’rel, zmieniła swoje nastawienie względem swojego życia. Przestała nie sypiać po nocach, kiedy wracała z pustymi rękoma i bez żadnych wieści, zaczęła spędzać więcej czasu na integracji z innymi elfami, a także spędzać czas pod gwiazdami z jej przyjaciółką czarodziejką. Dzięki temu po wielu latach znowu poczuła, że jest elfem, a nie tylko żołnierzem z obowiązkiem nad głową. Mimo wszystko jednak, stawiała odnalezienie królowej jako priorytet.

Mienie:

Rynsztunek:
Oręż:
- Łuk
- Długi elfi miecz - stworzony na zamówienie

Pancerz:
- Pełne oporządzenie elfiej gwardii - stworzy na zamówienie

Wierzchowiec:
- Tak

KP
==================================

NPC

Imię: Zin’rel
Profesja: Uzdrowicielka i kronikarka
Wiek: 43 lata
Opis:
Zin, jak zdrobniale nazywa ją Ail’ei, to pełna energii elfka która swój czas spędza głównie na zachowywaniu elfich pism, kultury i prawa. Nie chodzi jej o przywrócenie tego co było przed upadkiem, lecz o zachowanie chociaż części elfiej kultury, gdyż to właśnie ona odróżnia ich od ludzi. Elfka ta jest natomiast jedyną magiczką w obozie, i chociaż jej mistrzyni zginęła w katakliźmie, to jej moc magiczna robi wrażenie. Kobieta jest pełna energii i wydawać by się mogło, iż wielu rzeczy nie traktuje poważnie, to tak naprawdę jest niezwykle inteligentną osobą, a Ail’ei jest jej oczkiem w głowie, chociaż nie potrafi powiedzieć jej tego wprost.
Prezentacja Ail'ei (pierwsze 50 sekund) : https://www.youtube.com/watch?v=nyYSfx0c22w
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kartoteka”