Aella Stedinger

1
Miano: Aella Stedinger
Płeć: Kobieta
Wiek: Wygląda na ~25 lat
Rasa: Człowiek
Pochodzenie: Keron

Wygląd:
Zdecydowana większość ludzi którzy znają, chociażby z widzenia, obie córki państwa Stedinger uważają Aellę za piękniejszą niż Anna, i mają rację. Anna zawsze zazdrościła swojej młodszej siostrze urody, jednakże zmieniła swoje podejście do tego tematu gdy została wydana za Jakuba – co także dziwiło wiele osób, dlaczego ten nie wybrał Aelli.
Kobieta ma piękne blond włosy, sięgające jej tuż poniżej biustu, częściowo splątane w małe warkoczyki. Jej skóra jest zadbana i miękka, chociaż nosi lekkie oznaki ciężkich treningów i częstego przebywania w terenie. Ciało ma ponętne i lekko wysportowane, posiada wyraźne wcięcia w pasie, a biodra mają taką samą szerokość jak klatka piersiowa. Jeśli chodzi zaś o biust, to tutaj natura lepiej obdarzyła jej siostrę, Aella nie może poszczycić się dużymi piersiami, chociaż nie jest też „płaska” – chociaż dla drogi jaką obrała kobieta, jest to w sumie atut.
To co mocno wyróżnia kobietę to jej oczy, których kolor fioletowy przeplatany jest kolorem szafirowym. Jeśli ktoś wystarczająco długo zaobserwowałby jej oczy, mógłby dojrzeć jak te dwa kolory „pływają” zmieniając swoje położenie niczym dwa kolorowe płyny.
Wiele kobiet próbuje zostać, lub już jest, wojowniczkami, strażniczkami czy łowcami przygód, jednakże wiele z nich wygląda dość „standardowo”, skórzane pancerze i tanie stalowe miecze – Aella jest jednak inna. Dzięki swoim atutom i zwinności, wypracowała zupełnie oryginalny styl walki, a co za tym idzie ubioru. Wygląd Aelii, jej ubiór i półtoraręczny miecz na plecach, w wielu wzbudza strach lub niepewność. Wielu mówi o niej również „Wiedźma”, bo rzeczywiście trochę tak wygląda.


Znaki szczególne:
° Fioletowo-szafirowe oczy
° Wyjątkowy sposób ubioru i walki
° Nazwisko

Informacje i plotki:
° Aella znana jest ze spontanicznych zalotów do mężczyzn. Chociaż traktuje to raczej jako "zabawę" niż poważne zaloty.

Widoczny ekwipunek:
- Elegancki miecz półtoraręczny
- Ubiór i opancerzenie
- Sakwa przy pasie z niezbędnikami do pracy w terenie

KP
Zablokowany

Wróć do „Archiwa”