Re: Propozycje i uwagi

121
Doprawdy wielka to sztuka zostawić przedmiot na ziemi i o nim zapomnieć. A inny gdzieś znaleźć w trakcie przygody. Te wymysły przypominają działania rządu. Wymyślanie dookoła zamiast skupić się na problemie i prostym rozwiązaniu.

Re: Propozycje i uwagi

123
To niech sobie sprzedaje albo wymienia za pośrednictwem targowiska. Toż to gra słowem...
Lepiej wtrącić jedno zdanie o znalezisku niż bohaterowi, który jest np. w lochach wprowadzać kuriera lub - co dziwniejsze - psuć klimat przygody przylatującym dżinem.

Narzucanie formy dawania jest najgorszym wyjściem. Wolna ręka dla prowadzącego to klucz do sukcesu.

Re: Propozycje i uwagi

124
Czy można prosić któregoś z miłościwie nam panujących o aktualizację linków w "Poddziałach" Karczmy? Wciąż widnieje tam odnośnik do Gry strategicznej, która kwitnie na Śmietnisku, a sznurka do Księgi niesamowitych opowieści nimo.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Buziaczki.
Obrazek

Re: Propozycje i uwagi

126
Toplisty (podlinkowane pod shoutem) niekoniecznie działają*. Jeśli rewizja nie zajęłaby dużo czasu, to może warto odświeżyć temat? Regularna "akcja klik" to nie problem, ale szkoda naparzać w martwe domeny.

*Mam na myśli aspekt techniczny. Nie chcę drążyć, czy dostajemy graczy z takich list.

Re: Propozycje i uwagi

129
Guede [Bot] pisze:Nikt już nie siedzi na toplistach, Skov.
Jestem praaawie pewny, że masz rację. Więc tym bardziej do kosza z nimi.

Chyba że nie wymyślimy żadnej alternatywy, wtedy Iska też ma tu trochę racji. Jest w tym jakaś prawda, że lepiej cokolwiek kliknąć, niż wcale nie spróbować.

Re: Propozycje i uwagi

130
Kiedyś dodałem używałem do Herbii Google Analytics i widzę, że dalej działa, ale samego Analytics nie korzystałem od lat. Jakbyście potrzebowali jakichś konkretnych statystyk czy po prostu wyeksportowanego info, to dajcie znać.

Re: Propozycje i uwagi

135
proszę nie odczytywać tego posta jako spinanie dupy. wrzucam to, bo sobie głośno myślę. może kiedyś się to komuś przyda.

Guede - szacunek za inicjatywę. Pozostali - ja wiem, że to nie był konkurs o złote gacie. Zmiana mnie cieszy, obrazek pasuje, jest okej, nie czepiam się nikogo o nic.

Ale jeśli mielibyśmy nad czymkolwiek realnie głosować? Błagam, niech ten czas będzie trochę dłuższy niż jeden wieczór. A już szczyt marzeń, żeby zapowiedzieć wybory. Lepsza frekwencja, dostępność, transparentność, reprezentacja i inne demokratyczne bajery.

Wróć do „Archiwum”