Re: Poszukiwani Bardowie!

52
Chciałbym zgłosić się na barda. Widzę że jest na nich zapotrzebowanie, dlatego chcę spróbować swoich sił. Wiem że gram tu od stosunkowo niedawna, ale staram się jak mogę i dlatego proszę o rozważenie mojej kandydatury.
Na początek wziąłbym jednego gracza, moglibyście sprawdzić i ocenić czy nadaję się do tego. Jeśli pojawiłyby się jakieś pytania lub objekcje - najłatwiej jest się ze mną kontaktować za pośrednictwem gg.
Moje gg : 50254149
Kartoteka Postaci : Link

Re: Gracz szuka prowadzącego

57
Z przyczyn osobistych, muszę zrezygnować z rangi Barda i proszę by ktoś przejął ode mnie Brenę. Nie zdołam jej dalej prowadzić, z różnych powodów.
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek

Re: Poszukiwani Bardowie!

58
Witam witam. Także i ja postanowiłem wykazać się obywatelską postawą i zgłosić się na stanowisko barda. Może na Herbi mało pisałem, ale na forum siedziałem długo i co nieco już o historii świata wiem. Doświadczenie w prowadzeniu przygód mam, bywałem mg w sesjach papierowych i na paru mniejszych pbfach. A jako gracz to już gram od niepamiętnych czasów i wiem jak powinna wyglądać dobrze poprowadzona przygoda.
Nie otwierać, pełno materiałów heretycich
Spoiler:
Obrazek

Wróć do „Archiwum”