Re: Poszukiwani Bardowie!

35
Cześć, witajcie.
To właściwie mój pierwszy post, ale co tam! Poświęciłem godzinę na zapoznanie się z tym forum i uważam, że mógłbym wskoczyć od razu na głęboką wodę. Oczywiście doświadczenie mam. Doświadczenie wielkie nie jest, ale MG już byłem kilka razy. Uważam, że nie dacie mi tak od razu Barda, bo nie macie do mnie zaufania. Nawet mnie nie znacie. Proponuję więc zostawić tutaj to zgłoszenie do czasu, aż nie przekonacie się o tym, jaki jestem. :)
Pozdrawiam!
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć." - Andrzej Sapkowski - "Krew Elfów"

Re: Poszukiwani Bardowie!

37
Kredyt zaufania macie niezły. :D Miło mi. Postaram się dzisiaj coś podpatrzyć na forum i gdzieś się podłączę. :)
Pozdrawiam.
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć." - Andrzej Sapkowski - "Krew Elfów"

Re: Poszukiwani Bardowie!

38
Jestem zainteresowany pozycją Barda.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Wróć do „Archiwum”