Re: Poszukiwani Bardowie!

22
Tym piwem to mnie przekonałaś...

Zgłaszam się na stanowisko Barda, jeśli rekrutacja dalej jest otwarta i funkcja ta rzeczywiście nie wymaga całkowitej znajomości forum i jakiejś większej odpowiedzialności (Herbia jest dość rozległa, więc trudne zadanie przed każdym prowadzącym misję, aby odpowiednio wczuć się w dany "klimat", wiecie o co chodzi). Na paru forach Mistrzowałem, więc wiem z czym to się je, straconego czasu jednak nie zwracam :) Głównie specjalizuje się w solówkach/misjach dwu-osobowych, bardziej na życzenie, gdyż nie lubię wystawiać tematu i patrzeć jak wisi tygodniami. No, to mniej więcej tyle :)

Re: Poszukiwani Bardowie!

23
Rekrutacja jest ciągle otwarta - prowadzących nigdy za wiele ;)
Zapoznaj się z regulaminem Barda oraz forum Bardów dostępnym w "Zamtuzie".
Zgłaszam się na stanowisko Barda, jeśli rekrutacja dalej jest otwarta i funkcja ta rzeczywiście nie wymaga całkowitej znajomości forum i jakiejś większej odpowiedzialności (Herbia jest dość rozległa, więc trudne zadanie przed każdym prowadzącym misję, aby odpowiednio wczuć się w dany "klimat", wiecie o co chodzi).
Spoko - każdy użytkownik dodaje coś do klimatu. Bylebyś czytał ze zrozumieniem uwagi MG, jeśli jakieś się pojawią :P

Wróć do „Archiwum”