Re: Ogłoszenia drobne

62
Uwaga, ważna informacja! W związku z koniecznością aktualizacji silnika forum, informuję zawczasu, że w piątek w godzinach popołudniowych/wieczornych Herbia może zostać wyłączona na godzinę lub dwie. Na pewno tyle wytrzymacie :)

Re: Ogłoszenia drobne

63
Ogłoszenie Powoli zaczynamy wprowadzać na forum nowości i modernizacje. Jak niektórzy mogli zauważyć, zmienił się nieco wygląd Atlasu. Wszystkie podstawowe informacje niezbędne dla graczy, a szczególnie tych nowych, znajdują się teraz w poddziale Podstawy.

Kilka znajdujących się tam artykułów zostało edytowanych wizualnie, dla poprawy czytelności i estetyki. Finalnie wszystkie teksty w atlasie (poza biblioteką) zostaną przystosowane do łatwiejszego czytania, wzbogacone w grafiki i odnośniki.

Jedną z ważniejszych nowości jest słowniczek magiczny w temacie Magia. Ujednolica on kilka magicznych pojęć, które niejednokrotnie były używane zamiennie lub błędnie. Proszę o zapoznanie się z nim wszystkich bardów oraz graczy mających w przygodach styczność z magią. Będzie on konsekwentnie uzupełniany o nowe pojęcia, tak by zachować spójność w nazewnictwie przedmiotów, zjawisk itp.

Na razie to tyle. Więcej już wkrótce. Przyjmuję również wszelkie propozycje oraz uwagi odnośnie zauważonych zmian :D

Re: Ogłoszenia drobne

65
Bardzo proszę wszystkich graczy i bardów o uzupełnienie w swoich profilach pola na linki do kartotek swoich postaci wraz z podaniem imion (można wziąć przykład z mojego profilu). Opcje profilu znajdziecie pod ikonką swojego avatara na górnym pasku -> "Twoje konto". Z góry dziękuję :)

Ogłoszenia drobne

68
Iskariota, ogromne gratulacje dla Ciebie. Jak mało kto zasłużyłeś na to ciężką pracą. Czas, który poświęciłeś forum, zaangażowanie i pozytywna energia zostały docenione. Mam nadzieję, że dalej będziesz nią emanować, a także rozwijać siebie oraz forum.

Long may He reign!

Ogłoszenia drobne

70
Gratki, Renia wreszcie jest na należnej jej pozycji ;D
Z takim zaangażowaniem w życie forum, obrotnością i milionem pomyslów na minutę nie mogłaby być gdziekolwiek indziej ;"D

A Iskariocie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze awanse! Ten z pewnością był zasłużony ;)

Gratuluję wam obojgu i życzę dalszego łamania piór przy naszym ukochanym uniwersum!
Obrazek

Ogłoszenia drobne

74
Na skutek nieprzerwanego ciągu zachowań obraźliwych, naginających lub łamiących regulamin oraz ogólnego braku chęci prowadzenia kulturalnego dialogu z innymi graczami użytkownik Callisto zostaje tymaczasowo zbanowany. Ze względu na długość okresu tych szkodliwych zachowań doszliśmy do wniosku, że jego obecna postawa przysparza graczom, prowadzącym i całemu forum więcej pracy oraz problemów niż pożytku.

To oraz notoryczne wykorzystywanie swojej grywalnej i aktywnej postaci jako kluczowego NPCa w wątkach innych graczy, podciąganie wszystkich prowadzonych przez siebie przygód pod własną przygodę ignorując przy tym czasami życzenia graczy i rady Mistrzów Gry oraz tworzenie jako bard sytuacji i frakcji będących bezpośrednią pomocą w jego własnej przygodzie sprawia, że postanowiliśmy zawiesić jego przywileje barda, gracza oraz użytkownika na okres dwóch tygodni z nadzieją, że przemyśli swoje zachowanie. Przypominamy również o posiadaniu przez użytkownika dwóch ostrzeżeń za podobne zachowania na przestrzeni lat i prosimy by potraktował obecną karę jako swego rodzaju ostatnie ostrzeżenie.
Spoiler:

Ogłoszenia drobne

75
Na wstępie przepraszam, że odpisuję w ogłoszeniu (mam nadzieję, że nie zostanie automatycznie usunięta), ale pewne zarzuty zostały przedstawione w sposób krzywdzący i nieprawdziwy. Nie zamierzam roztrząsać burzy, gdyż jestem świadom głównego powodu mojego zawieszenia i się z nim w zupełności zgadzam, jednakże pozostałe argumenty przypominają nietrafioną manipulację rodem z polskiej sceny politycznej.

notoryczne wykorzystywanie swojej grywalnej i aktywnej postaci jako kluczowego NPCa w wątkach innych graczy

Jedynym wątkiem, w którym moja bohaterka odegrała jakąś rolę był wątek Mordreda, który ów czas nadzorował obecny administrator – Sherds. Poza tym, Callisto nigdzie nie odegrała żadnej roli (ewentualnie wspominano w wątkach graczy o sytuacji politycznej Nowego Hollar, tak jak również o innych globalnych wątkach np. uwolnieniu smoków).

podciąganie wszystkich prowadzonych przez siebie przygód pod własną przygodę ignorując przy tym czasami życzenia graczy i rady Mistrzów Gry

Wytłumaczenie znajduje się powyżej, ponadto nie mam żadnej wiadomości od administratorów dotyczącej podciągania pod siebie historii. Żadnego ostrzeżenia, prośby, uwagi. Nic. Co więcej, nigdy nie ignoruję życzeń moich graczy. Przeciwnie – kierowałem przygody w kierunku, którego oczekiwali.

Podsumowując, łatwo jest wieszać na kimś psy przypisując mu wszystko i generalizując. Jeszcze raz wybaczcie za wiadomość, chciałem przedstawić sprawę obiektywniej.

Trzymajcie się ciepło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”