Strona 1 z 1

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

: 23 lis 2022, 22:31
autor: Key
W tym temacie możecie ogłaszać swoje poszukiwania graczy, do wspólnych wątków typu Gracz-Gracz oraz Bardów do rozstrzygnięcia sprawy bądź do gry Gracz-Bard. Aby mieć większe szanse na dobranie się, opiszcie jakiego typu gry szukacie, jakiej częstotliwości odpisów itp., wszystko co wiecie, że ma dla was znaczenie. Oczywiście dla której postaci szukacie gry i w jakim klimacie. Nie będę tworzył tutaj schematu, wszystko zależy w końcu od was :)

Proszę jedynie o usuwanie nieaktualnych poszukiwań w przypadku, gdy znajdziecie już kogoś do gry lub przestaliście już szukać.

Regulamin gry typu Gracz-Gracz

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

: 11 gru 2022, 16:10
autor: Septo
Poszukuję prowadzącego, notatki jakieś Sherds zostawił mogę też pomóc w razie pytań.

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

: 18 gru 2022, 18:49
autor: Thusnel
Poszukuję barda/mistrza gry do ożywienia postaci Thusnel. Uratai, mieszkanka Północy, która obecnie jest w dziczy. Trzeba naprostować jej wątki i dotychczasowe przygody. Chętny byłbym na jakiś przeskok czasowy i zacząć nieco "od zera", "kasując" dotychczasowe mniej lub bardziej udane wydarzenia i wracając do korzeni. Nie oczekuję wybuchów i wielkich przygód, jak zwykle, coś bardziej przyziemnego: walka o przetrwanie w dziczy i przeciwko zwierzętom, polowanie na wielkiego i złego Yeti, może jakieś spotkanie z kulturą krasnoludów. Mam jakieś tam pomysły i mogę przeszukać notatki, razem coś wymyślimy. Jestem chętny na wspólne budowanie kultury Uratai, historii, może jakieś rytułay, reformację plemion... No ja tu widze mnóstwo wątków. Call me. Pls.

[Poszukiwania] Szukam gracza/barda do wspólnej gry

: 31 sty 2023, 15:27
autor: Elian
Poszukuję barda/mistrza gry, który poprowadzi Eliana na początku jego podróży w celu znalezienia sposobu uleczenia swojej siostry z magicznego szaleństwa. Postać pochodzi z Archipelagu, więc możemy tam zacząć (aczkolwiek niekoniecznie). Jestem otwarty na przygodę, więc nie muszę trzymać się stricte wątku poszukiwań. Zdobycie potrzebnej (bezpośrednio bądź pośrednio) wiedzy może być efektem ubocznym podejmowanych działań. Możemy zaczać od jakiegokolwiek typu przygody po za romansem. Pamiętac trzeba, że jest on u początku swojej podróży. Po za tym hulaj duszo!
Trudno mi powiedzieć jak szybko będę w stanie odpisywać, jednak myślę, że swobodnie 1-2 posty dziennie powinno udać się napisać. Co do ewentualnych odstępstw od tej reguły - wszystko wyjdzie w praniu.