[Konkurs] Arena Absurdu

1
Obrazek
Prima Aprilis!

Tak jak obiecywaliśmy, nie pozwalamy Wam drogie Herbiaki odpocząć od kolejnych wydarzeń na forum, tym bardziej że zbliżają się święta, a co za tym idzie - wolny czas akurat na spędzanie go na forum.

W związku z tym, by Was zająć, przygotowaliśmy mini-konkurs z okazji Prima Aprilis. Doskonale wiemy, jak bardzo lubicie wtrącać wszędzie żarty i śmieszki, stąd wychodząc wszelkim oczekiwaniom, Waszym zadaniem jest napisanie krótkiego żartu, anegdoty czy psikusa. Forma jest dowolna - piosenki, wiersze, szorty czy opowiadania są dozwolone - z wyjątkiem PAST, chyba że są w pełni oryginalne i nieprzerobione. Upraszamy również o zachowanie tekstu w możliwie krótkiej formie, powiedzmy max 1 strona A4, 500 słów. Gotowe prace prosimy przesyłać do jednej z podanych osób: Melawen, Sherds, Ren, Iskariota do dnia 6 kwietnia, tj. wtorku do godziny 23.59

W tym konkursie głosować będziecie Wy - na tę pracę, która spodoba się Wam najbardziej, jednak szczegółowych informacji odnośnie tego etapu dowiecie się po terminie przesłania prac. Z racji tego, że konkurs jest niewielki, nie przewidujemy za niego dedykowanych medali, natomiast jak najbardziej pojawią się nagrody, a dodatkowo jest tutaj możliwość zdobycia medalu Trefniś, jeśli ktoś jeszcze go nie ma, a wykaże się naprawdę błyskotliwym poczuciem humoru.

Do dzieła Herbiaki! Życzymy powodzenia i przy okazji Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Sygn: Juno

[Konkurs] Arena Absurdu

2
Halo halo!

W związku z krótkim terminem oddania prac, o którym zorientowaliśmy się w ostatni dzień, przedłużamy go do piątku 9 kwietnia do godziny 23.59. Po tym czasie nastąpi głosowanie publiczności, po którym wyjawimy zwycięzców.

Powodzenia raz jeszcze!

[Konkurs] Arena Absurdu

3
Herbiaki!

Wczoraj minął termin oddawania prac na prima aprilisowy konkurs Areny Absurdu. Zebraliśmy kilka prac, które będą podlegały Waszej ocenie. Co to oznacza w praktyce? Poniżej znajdziecie wszystkie zgromadzone dzieła. Po zapoznaniu się z nimi Waszym zadaniem będzie subiektywna ocena każdej pracy punktami od 1 do 4, gdzie 4 to praca, która najbardziej Wam się podobała, a 1 analogicznie najmniej. Na Wasze typy czekamy do 14 kwietnia br., czyli do środy do godziny 23.59, koniecznie przesyłajcie je na konto HERBII! Oczywiście sami uczestnicy również mogą głosować, w końcu nikt nie będzie widział, że daliście sobie najwyższą ocenę ;)

Pasta
Spoiler:
Suchar
Spoiler:
Dowcip
Spoiler:
Komiks
Spoiler:

Po terminie głosowania i zliczeniu głosów wyłonimy zwycięzców tegorocznego konkursu, publikując pod tym postem wyniki oraz nagrody do wyboru. W tym samym poście zadecydujemy także, czy któryś z uczestników zasłużył na Trefnisia.

Powodzenia!

[Konkurs] Arena Absurdu

4
Drodzy Herbianie, Herbianki i wszystkie inne stworzenia,

z wypiekami na twarzy oglądaliśmy pojedynek między czwórką pretendentów do miana największego śmieszka. Rywalizacja była zaciekła i podium nieustannie się zmieniało, do samego końca zostawiając w naszych sercach niepewność, kto według Was zostanie tegorocznym czołowym żartownisiem.

Zdecydowanym faworytem publiczności okazała się Lead z komiksem o życiu Awarena, zyskując łącznie aż 44 punkty. Drugie miejsce uzyskał Septo i jego dowcip o niewyżytej księżniczce, gromadząc 36 punktów, zaś tuż za nim uplasował się Kot Czeladnik ze swoją pastą o Parii, zbierając… 35 punktów. Było naprawdę blisko! Czwarte miejsce zajął Callisto i jego suchar o madce z liczbą 25 punktów.

Lead, Septo, Kocie - poniżej znajdziecie nagrody do wyboru - zasady powinniście już znać. Wśród trzech fantów wybiera najpierw Lead, po niej z pozostałej puli przychodzi kolej Septo, a potem Kota. Po nagrody zgłaszacie się pod tym postem, jednocześnie dopisując, dla jakiej postaci przeznaczacie upominek.

Nagroda nr 1:
Spoiler:
Nagroda nr 2:
Spoiler:
Nagroda nr 3:
Spoiler:
O Tobie Callisto też nie zapomnieliśmy! Aby nieco osłodzić ci Twoje czwarte miejsce, przygotowaliśmy dla Ciebie towarzysza, który będzie wspierał Cię na trudnej drodze samotnej matki w urzędzie pracy. Pewien bohater i uchodźca z Ujścia, zwany Hoffmanem Moritsu, zawitał do Nowego Hollar i za cel obrał sobie zmiękczenie Twego chłodnego serca, najlepiej nie odstępując Cię na krok od pierwszego spojrzenia.

Ponadto, wspomnieliśmy w samym ogłoszeniu o konkursie o możliwości obdarowania kogoś medalem Trefniś, o ile ktoś się wykaże - po dłuższych obradach postanowiliśmy, że to Lead otrzyma to zacne odznaczenie za kreatywne i żartobliwe podejście do tematu konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i przypominamy już klasycznie o wyczekiwaniu na kolejne atrakcje. Ach, i pamiętajcie, że do 15 maja czekamy na Wasze wątki dotyczące Wielkiej Koniunkcji!

Sygn: Juno

[Konkurs] Arena Absurdu

5
Woaaaaaaah! Dziękuję wszystkim pięknie za głosy! D': Gdyby było to fizycznie możliwe, pewnie łezka by mi się zakręciła. Nie pamiętam już nawet, kiedy cokolwiek gdziekolwiek wygrałam po raz ostatni! Jupi!
Pamiętajcie, nieważne, jak bardzo życie z was zakpi, z Awarena zawsze będzie kpić bardziej!

Administracji dziękuję również za medal ^^ Zazwyczaj ludzie śmieją się ze mnie, a nie ze mną.

Wszystkie nagrody brzmią dla mnie dobrze, prawdę mówiąc, ale skuszę się mimo wszystko na gwizdek "Fartonator" i obdaruję nim gwiazdę tego konkursu- Awarena. Coś mi mówi, że będzie miał wiele dobrych okazji do ośmieszania grubych ryb z Karlgardu.
Foighidneach

[Konkurs] Arena Absurdu

6
Dziękuję za to zaszczytne miejsce widzę że konkrecja była bardzo blisko. I chciał bym pogratulować komiksu nie ogarnąłem że to postaci z Herbii ale mimo wszystko bardzo ładny szanuję(Sam tak ładnie nie umie)

Wybór nagrody był dla mnie naprawdę trudny, ale ostatecznie stwierdziłem że a co tam Nagroda nr 2 wariant 3. Ocieplenie wizerunku Zakonu zdecydowanie się przyda, a nic tak nie ociepla wizerunku jak nić zrozumienia. W końcu każdy może paść ofiarą podłego sprzedawcy.

Jeszcze raz dziękuję za nagrodę, choć nie wiem czy było to moje choć trochę śmieszne.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”