Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

1
Krótko. W tym temacie możecie zgłaszać problemy/propozycje jakie występują z nowym layoutem lub silnikiem. Większość pewnie zdołam naprawić, ale mogą być takie nad którymi będę musiał dłużej posiedzieć.
Pewne rzeczy są nowe, inne zmienione, niektórych w ogóle nie będzie - uroki większych aktualizacji.

Z tego co wiem na ten moment:
  • Problem z wyśrodkowaniem [img] - znany problem społeczności phpbb, będę się starał znaleźć przyczynę. Mogę jedynie zaproponować alternatywę w postaci tagu [img_ext] który będzie działał bez problemu, pytanie czy potrzebujecie tego
  • Brak systemu medali - potrwa to trochę nim wróci ten feature. Stary plugin jest nieaktualizowany pod nowsze wersje, stąd muszę albo sam go dostosować, lub poszukać zamiennika. Prędzej czy później będzie :)
  • Dodanie rang pod awatarami

Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

6
Telion pisze: 09 sie 2020, 16:39
Elia pisze: 09 sie 2020, 15:10
Z tego co wiem na ten moment:
  • Problem z wyśrodkowaniem [img] - (...) Mogę jedynie zaproponować alternatywę w postaci tagu [img_ext] który będzie działał bez problemu, pytanie czy potrzebujecie tego
No właśnie, że nie działa.
nie działa bo go jeszcze nie ma, dlatego się pytam czy go wprowadzić :)

Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

8
Czy wyśrodkowanie jest potrzebne?
Ja sobie cenię tę funkcję, więc mile widziałbym jej powrót :d

Inna sprawa, czy istnieje możliwość, żeby przenosić się na stronę główną forum po naciśnięciu na obrazek u góry tj. ten, który widzimy od razu po wejściu tutaj? Tego z tym zaciemnieniem w sensie.

Sygn: Juno

Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

9
Iskariota pisze: 09 sie 2020, 20:22 Czy wyśrodkowanie jest potrzebne?
Ja sobie cenię tę funkcję, więc mile widziałbym jej powrót :d

Inna sprawa, czy istnieje możliwość, żeby przenosić się na stronę główną forum po naciśnięciu na obrazek u góry tj. ten, który widzimy od razu po wejściu tutaj? Tego z tym zaciemnieniem w sensie.
Nie jest to zbyt potrzebne. Wystarczy na samej górze po lewej stronie kliknąć "Strona główna".
Telion pisze: Ok. Kolejna sprawa z obrazkami, to to, że po wstawieniu jednego, tekst pod nim nie przenosi się automatycznie do nowej linii, a leci jakby obok niego, przez co w edytorze trzeba robić dwie lub trzy linijki odstępu.
Wezmę to pod uwagę. Spróbuję temu zaradzić jakoś.

Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

11
Telion pisze: 09 sie 2020, 20:58
Iskariota pisze: 09 sie 2020, 20:22 Czy wyśrodkowanie jest potrzebne?
Ja sobie cenię tę funkcję, więc mile widziałbym jej powrót :d
Popieram tego Pana. Przynajmniej w mojej opinii wyjustowany tekst ładniej się prezentuje i jest przyjemniejszy w odbiorze
Tekst jest justowany już z góry, za pomocą stylów CSS. Nie ma więc potrzeby dodatkowego justowania tagami. :)

Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

12
Elia pisze: 09 sie 2020, 21:55
Telion pisze: 09 sie 2020, 20:58
Iskariota pisze: 09 sie 2020, 20:22 Czy wyśrodkowanie jest potrzebne?
Ja sobie cenię tę funkcję, więc mile widziałbym jej powrót :d
Popieram tego Pana. Przynajmniej w mojej opinii wyjustowany tekst ładniej się prezentuje i jest przyjemniejszy w odbiorze
Tekst jest justowany już z góry, za pomocą stylów CSS. Nie ma więc potrzeby dodatkowego justowania tagami. :)
...ale ja mam na myśli funkcję "wysrodkuj" z starego forum - żeby dało się umieścić obrazek na środku posta :p

Sygn: Juno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”