Oto następcy tronu herbiańskiego

1
Cześć i czołem, zgromadzone Herbianki, Herbiaki, złośliwe boty, podstępne żabołaki i wszelkie inne stworzenie! Zebrałam Was tutaj, by ogłosić pewną zmianę. Zmianę, która ma tak naprawdę znaczenie bardziej symboliczne, bo w praktyce zaszła już jakiś czas temu, a ja dorosłam w końcu do tego, by uczynić ją oficjalną.

Niniejszym przekazuję królewską koronę administratorską dwóm dzielnym młodzieńcom, którzy do tej pory sprawiali się ładnie jako Mistrzowie Gry, a sama idę odpoczywać. Żeby nie powtórzyć błędu, jaki popełniono w Keronie doprowadzając do bratobójczej walki, niniejszym rozdzielam tę swoją koronę na dwie równe części, które otrzymują Melawen i Sherds. Teraz oni się tutaj Wam oficjalnie opiekują. I rządzą jako para królewska :P

Adminowało mi się tu przemiło przez kilka długich lat, ale pora na mnie przyszła. Sami widzicie, że od dawna mało już tu bywam, nie jestem na bieżąco, niewiele się angażuję, mój czas i siły pochłaniają teraz inne sprawy, dlatego niech zastąpią mnie młodsi. Dzięki wielkie, całusy i tęczowe serca ślę wszystkim, którzy tu ze mną grali, prowadzili, pomagali, angażowali się w konkursy i inne rozrywki, zarówno od strony organizacyjnej, jak i jako uczestnicy! Róbcie to wszystko dalej! Mam nadzieję, że chłopaki Wam nie odpuszczą i wkrótce pomęczą Was jakąś nową, wymagającą użycia wyobraźni atrakcją :P

Ja pozostaję gdzieś w kuluarach, żeby czasem służyć radą i pomocą, czasem rzucić jakimś postem, czasem zmalować Wam jakiś nowy medal. Jeszcze nie umieram i nie znikam tak doszczętnie, więc nie myślcie sobie. Po prostu chcę być wobec Was uczciwa i oficjalnie przekazać klucze do Herbii w ręce osób, które mają w tym momencie więcej sił, zapału i czasu ode mnie. I ciekawa jestem, jak się to dalej potoczy i co nowego wniesiecie jeszcze do naszego wspólnego wymyślonego świata.

Mel, Sherds - liczę, że poprowadzicie dzielnie ten okręt poprzez sztormy i fale ku nieznanym mi przestworzom fantazji, a nie że skończymy wszyscy na morza dnie ;P
Obrazek
Specjalny medal od Aod. I od Kota.

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

2
Znasz moje zdanie na ten temat, dlatego nie będę marnował znaków i życzę udanej i w pełni zasłużonej emerytury. Zaglądaj do nas często, choćby jako gracz lub bot (tłoczno się robi w tej czerni, ale pies tańcował, przynajmniej to dobre towarzystwo).


No i jak przystało na prawilnego Herbiaka z dziada pradziada, ślubuję wierność oraz cały swój błazeński trud nowemu reżimowi. Wiwat reżim!
Spoiler:
Piszcie coś, będzie jej miło.

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

3
To ja tylko powiem od siebie, że fajne ma szanowna Pani prace, aż zapisałem kartę w przeglądarce i zamierzam wracać! A po za tym sprawia Pani wrażenie spoko osoby także od siebie, jako (hura, już!) swojaka (ta, jasne) polecam gorąco jak najczęstsze powroty i życzę jak najwięcej frajdy z pisania z nami!
Spoiler:

Sygn: Juno

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

4
Nie byłem na Herbii tak znowu długo, ale to pod Twoim, Aishele, patronatem wyrosła ona w to co wszyscy znają i kochają. Choćby za samą umiejętność trzymania Callisto w szachu, wytrzymywania żarcików Guede, powstrzymywania depresji Mela, czytania postów Sylviusa, zawsze ciepłego witania ludzi ze starej gwardii, pomagania wszystkim nowym czy tworzenia tak dobrych konkursów, należą Ci się brawa i zasłużony odpoczynek. Będzie nam brakować Twej matczynej dłoni, ale nie tylko płacz dominuje, ale też i radość. Radość z tego że mimo wszystko byłaś tu dla nas przez tyle czasu, i zostawiłaś tak bogatą spuściznę dla naszych nowych administratorów.

Hip hurra dla Aishele! I niech moc będzie z Tobą.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 11:57 przez Ernoth, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

6
Ja tam powiem szczerze, że zmiana nicku Aish na szary kolor uświadomiła mi ilu doświadczonych i utalentowanych ludzi już w tej barwie wylądowało (plus Ser). Dalej skrycie liczę, że jeszcze tu i ówdzie się pojawisz, zajrzysz czy coś napiszesz jako bard/konkursowicz czy choćby jakąś anegdotkę przytoczysz. Z chęcią poczytam o kolejnych kozach z imieniem Ves, samobójstwach i zrywaniu kwiatków. Choćby dla odrobiny odmiany od wielkiej polityki i przygód murderhobo. No i każda pomoc się przyda w, jak kolega zauważył "niczego nie zniszczeniu". ;)

Ah, i dopiero teraz dotarło do mnie, że dostałem w końcu tą swoją diarchię na Herbii... trza było sprecyzować, że chodzi o jej fabularną reprezentacje. No nic, żyje się z tym co się ma. :lol:
Spoiler:

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

7
Aishele udanego w pełni zasłużonego wypoczynku! A gdy zatęsknisz wracaj. Nie ma co się zastawiać, czy wypada czy nie wypada. W pewnym sensie to naturalna kolej rzeczy aby czasem zrobić przerwę czy zrzucić nadmiar obowiązków.

A co do was chłopaki teraz wam się pewnie zacznie hue hue hue.
Obrazek

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

10
Już adminka wie, co o niej myślę. Jak bez podsadzania sięgnęła tak wysoko, wieszając tę poprzeczkę? Udanej emerytury, ale nie za spokojnej, niech się dzieje i strzela prądem. Nie bierz się tylko za brydża, najwyżej wpadnij na Herbiopol.

Nowy porządku, powodzenia. Przyda się.
Spoiler:

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

11
Herbianie mówią o trzech bogach, ja znam jedną boginię Herbii. Zawsze byłaś przy nas jak nikt inny. Jesteś ostoją spokoju, zimnym kubłem wody dla szaleńców, mediatorem i dyplomatą. Dziękuję za każdą cenną uwagę. Emerytura to nie śmierć, więc wracaj do nas często. Obserwuj, radź i pouczaj. Udanego wypoczynku.

Nowym bogom mogę powiedzieć tylko: bądźcie odważni, ponieważ noc jest ciemna i pełna strachów.

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

12
Wieść jest na tyle doniosła, iż dotarła w najdalsze rubieże Herbii, a nawet i dalej, pobrzmiewając echem po inszych wymiarach. Nie sądziłam, iż dożyję tego momentu, zawsze bowiem imaginowałam sobie 80-letnią Aishele z kocykiem i na fotelu bujanym, wciąż poprawiającą Wasze głupoty w Kartach Postaci i odpisującą gówniakom na shoutboxie na prośby typu "babciu Aishele, opowiedz jak to było w Trzeciej Erze!". Mam nadzieję, że przynajmniej to ostatnie pozostanie wciąż aktualne, skoro emeryturę zaczyna już teraz. To był zaszczyt być MGiem za Twojej kadencji, szefowo!

Co do Panów przejmujących władzę, mam nadzieję, że nie przekształcą Herbii w Kubixlandię, a Sherds zapanuje nad szaleńczą naturą Melawena i nie pozwoli mu na przykład mianować konia senatorem. Powodzenia, Panowie, nie pozabijajcie się nawzajem (no chyba, że zamierzacie zniszczyć dorobek Herbii, wtedy od tego zacznijcie Waszą kadencję).
Spoiler:
Obrazek

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

14
Aishele, nawet nie wiesz jak mi przykro czytać te słowa! Jesteś tu odkąd pamiętam, odkąd w 1 liceum wpadłem tu na kilka postów jakaś dziwną postacią, a potem zrobiłem Żercę i Fi. Ty mi wszystkich ich sprawdzałaś (jeśli dobrze pamiętam) i twoja absencja zostawi dziurę nie tylko na forum, ale i w naszych (a przynajmniej moim) sercach.

Wiwat dla królowej!

Co do nowych rządzących. Umarł król, niech żyje król!
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Oto następcy tronu herbiańskiego

15
Kiedy to przeczytałam, mój weltschmerz wszedł na zupełnie nowy poziom. Jakoś nie wyobrażam sobie Herbii bez kobiecej ręki, bez Twojej klasy i stylu, bez tej pozytywnej aury, którą zawsze roztaczałaś. Byłaś ostoją i opoką, łagodziłaś obyczaje, upiększałaś to forum - dosłownie i w przenośni. Krótko mówiąc, byłaś duszą Herbii. Zdaję sobie sprawę, że panta rhei, życie i w ogóle, ale to wcale nie sprawia, że mi lżej z Twoją abdykacją. Niemniej jednak powodzenia, Aishele, we wszystkim, co sobie zamiarujesz i oby gwiazdy zawsze były w porządku!

Chłopaki mam nadzieję nie wysadzą wszystkiego w powietrze (przynajmniej nie od razu) i będą elegancko zarządzać. Trzymam za Was kciuki!
Spoiler:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”