Mistrzowie Gry

1
By gra działała sprawnie, potrzeba jej prowadząctych. Bardowie są, owszem, ale Bardowie mają ograniczone kompetencje i nie są do niczego zobowiązani. Potrzeba nam Mistrzów Gry, którzy będą bardziej niezależni i stali. Choć nie dotknęły nas jeszcze problemy związane z łamaniem regulaminu, to jednak i w typowej moderacji przyda mi się pomoc - myślę jednak, że ewentualni MG będą na tyle inteligentni, by sobie z tym poradzić, tym bardziej, że Herbia nie jest ogromnym forum i potrzeba nam w tym względzie jedynie "zabezpieczenia".
Potencjalnych MG czekają:

Obowiązki:
- prowadzenie przygód dla Graczy zgodnych z ewentualnymi wytycznymi administracji;
- sprawdzanie Kart Postaci;
- nadzorowanie pracy Bardów;
- pilnowanie przestrzegania regulaminu;
- udzielanie porad nowym graczom;
- ogólne współtworzenie rozgrywki fabularnej zgodnie z założeniami wytyczonymi przez administrację;

Uprawnienia:
- dostęp do pełnych Kart Postaci;
- karanie użytkowników ostrzeżeniami za łamanie regulaminu;
- wprowadzanie motywów fabularnych mających duże znaczenie dla świata gry;
- współtworzenie kierunku rozwoju Herbii poprzez ścisła współpracę z administracją.

Jak widać, stołek Mistrza Gry to przede wszystkim obowiązki - jest to raczej dla zapaleńców, niż osób chcących pobawić się kolorowym nickiem. Muszę kandydatów choć trochę znać i wiedzieć, że mogę na nich polegać - dlatego też Mistrzowie Gry rekrutować się mogą wyłącznie z Bardów. Jeśli więc ktoś chciałby współtworzyć Herbię na wyższym szczeblu, powinien najpierw zapoznać się dobrze ze światem gry, później, w ramach sprawdzianu ze strony administracji i przed samym sobą, poprowadzić kilka przygód jako Bard, a następnie wysłać mi Prywatną Wiadomość ze zgłoszeniem.
Co istotne - nie oczekujemy wielkich RPGowych doświadczeń i zapamiętania całej chronologii Herbii na pamięć. Mistrz Gry jest funkcją ciężką, ale powinien sobie z nią poradzić każdy inteligentny człowiek ze względnie poprawną składną, choć krztyną wyobraźni i odrobiną zapału. No poważnie: jak ciężko może być, skoro ja się fuchy dochrapałem? ;)

Re: Mistrzowie Gry

10
Uwaga, uwaga! W końcu doszło do długo oczekiwanego na Herbii awansu i nasza Czarna (Czerwona?) Osa Vespera dołączyła do grona Mistrzów Gry! Gratulujemy, niech się jej powodzi na nowej ścieżce kariery!

Re: Mistrzowie Gry

11
Uciekam z forum. Bawcie się dobrze beze mnie i nie psoćcie za bardzo Gillesowi oraz Paniom. Niech się Wam pod ich pieczą wiedzie. Powodu swego odejścia Wam nie zdradzę. Jest, wiecie, nieciekawy. Swoim graczom zostawiam skromną prośbę o nie znienawidzenie mnie do cna. Jestem Wam sporo winien, ale nie będę w stanie oddać postów. Bardzo kocham, hm, Herbię. I każdego z Was z osobna także. Trochę. W pewien sposób...

Zrozumcie.

Papa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”