Re: Nieobecności

378
Mnie wypada podobnie, jak Iskowi. 8-18 sierpnia. W pierwszej połowie będę zupełnie niedostępna, bo (jak każda dorosła i odpowiedzialna kobieta) zamierzam biegać nocą po forcie z gumowym mieczem i udawać przerośniętego szczura. W drugiej będę zaglądała, ale odpisów obiecać nie mogę, bo może wywali mnie gdzieś w góry. Także przepraszam moich milusińskich za przestój w przygodach i do rychłego napisania.
Obrazek

Re: Nieobecności

379
Ja natomiast zapowiadam nieobecność tudzież zdecydowanie mniejszą aktywność między 13 a 28 sierpnia. Jadę na terenówki do Władysławowa, a później do Lądka Zdroju. Na pewno wrócę i prędko postami uraczę.

Re: Nieobecności

380
Opuszczam Was na weekend. Odpisy najszybciej w poniedziałek.

Kolejny urlop obejmuje wyjazd do Francji w okresie: 07.09.19-24.09.19

W czasie weekendowej nieobecności nakazuję moim graczom wziąć udział w konkursie. Pozdrawiam.

Re: Nieobecności

381
Nie ma mnie w weekend. Larpuję. Będę w niedzielę wieczór.
Elon.
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Re: Nieobecności

384
21-28 września będę w Górach Szaleństwa, czyli że poza zasięgiem.

Postaram się jeszcze naskrobać posta albo dwa do piątku, ale przeziębienie odbiera mi moce przerobowe, więc nie chcę nic obiecywać. W każdym razie, proszę nie występować z wnioskami o zmianę barda/gracza, na pewno wrócę. Zawsze wracam - jak złe sny.

Buziaczki i do napisania!



Do dupy pojechałam, nie w góry.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2019, 20:36 przez Juno, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Re: Nieobecności

388
Zgłaszam swoją nie tyle nieobecność co raczej przedłużający się okres reorganizacji czasu w obliczu zrytego planu studiów będącej operacją kluczową dla realizacji celów postotwórczych... a więc nieobecność na około najbliższy tydzień.
Spoiler:

Wróć do „Organizacja”