Nieobecności

410
Misie pisie, od soboty 19 do co najmniej niedzieli 27 lecę na Chorwację, więc mam nadzieję, że zrozumiecie brak postów. Nie wiem, czy w piątek będę mieć czas coś rzucić, ale powinnam raczej to zrobić, jeśli będzie taka potrzeba.

Nieobecności

411
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

Praca, praca i więcej pracy. Lekko do środy wieczorem. Bardziej prawdopodobne, że do weekendu.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Nieobecności

413
Kochani,

naprawdę miło było do Was wrócić i znów pograć, ale ostatnimi czasy w ogóle nie czerpię przyjemności z pisania, ani nie mam chęci, by dalej to robić.
Myślę, że zrobię sobie przerwę (nie wiem na jak długo). Dzięki raz jeszcze, że przyjęliście mnie z powrotem z otwartymi ramionami, ale nie potrafiłem jednak zagrzać miejsca na długo.

Gdybym kiedyś wrócił do pisania, to Herbia będzie pierwszym miejscem, do którego zawitam.

Wszystkiego dobrego!
Andrzej

Nieobecności

415
Z racji przeprowadzki, która miesza mi się z dwunastkami w pracy i próbą rozpakowania i posprzątania wszystkiego, raczej w tym tygodniu nie wrzucę postów. Może w piątek, ale wątpię.

Nieobecności

416
Hej,
Zacznę od przeprosin dla graczy którzy czekają na moje odpisy w wątkach. Mój stan zdrowotny jest dość trochę poważnie rozjebany i powiem szczerze, że nie jestem w stanie napisać posta który byłby dłuższy niż ten. Udało mi się znaleźć dość czasu i energii żeby skupić się na tym żeby tutaj coś w ogóle napisać po chyba miesiącu albo dwóch praktycznie ciągłej nieobecności. Nie wiem ile to jeszcze może potrwać, ale do odwołania będę na forum całkowicie nieaktywny.

Pzdr, Altaris
Zwykł być Rodowitym Sępem, Chciwym ścierwem zachodu, Niehonorową plagą zdrady, Zdrajcą narodów, Szacunek monetą wyrabiającym, Niemiłym wszelkim cnotom, Zniesławionym imieniem, Parszywym Kłamcą, Jadowitym Mówcą i Obrazą dla domeny króla
Obrazek

Wróć do „Organizacja”