Re: Nieobecności

53
Smutno mi to przyznać ale "jak wyżej". :(
----------------------------
KP
Mój dziadzio zawsze mówił: "Gdy cie maja wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą"

Nauczyciel szermierki zaś:"Nigdy nie zwyciężysz wroga, którego twoja wyobraźnia uczyniła niepokonanym"

Mowa
Elfia mowa
<Myśli>

Re: Nieobecności

56
Jutro wieczorem wyjeżdżam na pogrzeb. Nie wiem jak tam na miejscu jest z internetem, więc możliwe że nie będzie szybkiego odpisu. Piątek/Sobota powinienem być w domu.

Jednak nieaktualne. Tata zachorował, nie jedziemy.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nieobecności

59
Cholera, na długo ścięło mnie z forum. Moja nieobecność potrwa jeszcze maksymalnie dwa, trzy dni. Nie zgłosiłem tego wcześniej z powodów prywatnych, niemniej niedługo już wracam i zacznę ponownie strzelać postami.

Wróć do „Organizacja”