Re: Nieobecności

31
Stety-niestety mam pracę (krótkoterminową), więc na dniach będę różnie, najczęściej dopiero późnym wieczorem. Nie wiem, do kiedy dokładnie to potrwa, ale prawdopodobnie moja częściowa nieobecność potrwa około dwóch tygodni.

Re: Nieobecności

33
Niestety, praca, praca, praca. Jedna, druga, praktyki. - jedna, dwie. Tygodniowo, weekendowo, wieczorami w nocy. Serio mam sporo na głowie i ogarniam to, ale z czasem jest krucho. Niestety, takie szykują mi się całe wakacje jeśli chodzi o zajęcia. Ponadto na horyzoncie mogę mieć problemy zdrowotne, kto wie czy nie poważne (mam nadzieję, że nie, okaże się po badaniach). Dlatego też muszę z przykrością poinformować, że nie jestem w stanie prowadzić wątków jako bard, Prosiłabym o przejecie wątku prowadzonego dla Mohlina i Ernesta przez innego barda/mg. Prosiłabym o kontakt za pomocą prywatnej wiadomości czy też GG (niektóre osoby mają). Na forum wchodzę, więc na pmkę odpisze, w wątku również postaram się odpisać przy większej liczbie wolnego czasu.

Re: Nieobecności

44
Zdaje się, że Aishele już pisała na sb, ale wypadałoby samemu dać znać: chłodzenie w laptopie mi kompletnie padło i zostałem bez komputera. Nie wiem, ile to potrwa, ale choć postaram się odpisywać z innego źródła, to na pewno będę rzadziej.

Wróć do „Organizacja”