Re: Nieobecności

399
Wybaczcie brak odzewu przez długi czas. Melduję dłuższą nieobecność. Przez wirusa i dodatkowe, misyjne szkolenie mam ręce pełne roboty. Co chwila jakieś poligony w ramach szkolenia albo pilnowanie granic. Jak wróce to dam znać.
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Nieobecności

401
Przez najbliższy tydzień czeka mnie niezły mętlik ze studiami. Odpisy pojawią się najpewniej w piątek-sobotę.

EDIT: Nieobecność została przedłużona. Wydział namieszał bardziej niż myślałem i nie jestem pewien czy wrócę przed sesją.
Spoiler:

Re: Nieobecności

404
Wiem, jak moi wierni fani wypatrują odpisów, więc pragnę Was poinformować, że musicie na nie zaczekać jeszcze kilka dni, bo nie wyrabiam się z życiem :/

Najdalej we wtorek postaram się do Was wrócić, choć możecie po cichu liczyć, że jeszcze zajrzę w weekend. Bądźcie silni!

Sygn: Juno

Re: Nieobecności

405
Wiem, że ostatnio wziąłem 2 tygodnie urlopu, a i tak po tym było cienko z odpisami, ale moje drogie Lead i Wierzba, uzbrójcie się w cierpliwość i proszę o wyrozumiałość.
Nie będę owijał w bawełnę, skończenie studiów jest dla mnie ważniejsze, niż sprawy związane z Herbią. Do połowy lipca raczej nie liczcie na jakieś odpisy. Może przy szczęściu jeden wpadnie, ale to i tak raczej płonna nadzieja.

Wróć do „Organizacja”