Re: Nieobecności

362
Ze względu na kilka projektów, które muszę ogarnąć poza standardowym trybem pracy, jestem zmuszona przeprosić wszystkich milusińskich, z którymi mam przyjemność grać. Na łono Herbii wrócę po 20 maja. Do napisania!
Obrazek

Re: Nieobecności

365
Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek pióra i kalkulatora, wiek wątłej pamięci. Nadchodzi Czas Białej Gorączki i Białego Papieru, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireádh, Czas Końca.

Znaczy się - sesja nadchodzi. Oficjalnie znikam do końca czerwca, a nieoficjalnie mogę wrzucić odpis lub dwa.

Re: Nieobecności

368
Ok. Trochę po niewczasie ale informuje. Sytuacja jest taka, że jeden z moich prowadzących reinkarnował się w Wielkiego Członka i do czasu aż mój kierunek się z nim nie ogarnie nie ma co liczyć na odpisy z mojej strony. Wracam za niekreśloną liczbę dni. Raczej poniżej tygodnia. Chyba. Może. Jest na to szansa. Spróbujcie się do tego czasu nie rozszarpać. Szczęścia i miłego dnia życzę.
Spoiler:

Re: Nieobecności

369
Ten tego. Nie chce mi się prowadzić ani grać, mam inne plany na najbliższe dwa miesiące, nie ma co się oszukiwać. Jak wrócę, to wrócę z nową energią. Jeśli Maeglinowi i Theodorosowi też brakuje weny, to nie ma problemu - wrócimy na Herbię razem. Jak wolą grać, to mogą się ubiegać o innego barda, bo ja najwcześniej się pojawię pod koniec wakacji i ewentualnie ich przejmę z powrotem o ile będą chcieli.

Re: Nieobecności

374
Lecę do Kijowa. Potem do Czarnobyla, ażeby zmutować i powrócić nie tylko z nową parą rąk, ale i pomysłami. Wszystkie wątki są uregulowane. Proszę odpisywać, nie łajdaczyć się i być grzecznym, bo patrzę na wasze poczynania z telefonu.

Wróć do „Organizacja”