Re: Nieobecności

63
Niestety, ze smutkiem zawiadamiam, że może mnie nie być dłuuuugi czas. Nie podam powodu, bo to sprawy osobiste. Być może jednorazowe, krótkie wejścia z mojej strony się wydarzą, ale to wszystko.
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć." - Andrzej Sapkowski - "Krew Elfów"

Re: Nieobecności

64
Router prawie się pali.

Postaram się wbijać kiedy się będzie dało.
(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)?
Leevakk pisze:*(przepraszam wszystkich, ale cierpię na zaburzenia psychiczne, zmuszające mnie do naśladowania prymitywnych, samolubnych zwierząt)* - czar sprawiający, że wszystkie istoty poniżej trzydziestego poziomu uciekają w popłochu. Koszt many: 10. Czas odnawiania 120 sec .

Re: Nieobecności

66
Gracze moi wiedzieć — wiedzą, ale żeby było oficjalnie: mam kocioł i piekło na uczelni, okrutną ilość długich i mądrych prac do napisania. W związku z tym bardzo ograniczona działalność na forum do 29 kwietnia. Dodatkowo, od 1 do 4 maja całkowita nieobecność, bo wyjazd, brak łączności i gardzenie cywilizacją.

Re: Nieobecności

74
Informacja dla moich współgraczy.

Od 30.06.2014r. będę sobie chodził do roboty.
Pracować mam zamiar przez cały miesiąc - aż do ~ 28 lipca.
Potem zapewne pojadę na Woodstock, wobec czego pod koniec miesiąca będę pewnie nieobecny.
W każdym razie... czerwiec i większość lipca będzie wyglądała tak, że odpisy zacznę wrzucać wieczorami. Nie bądźcie źli, jeśli nastąpią jakieś poślizgi. Nie wiem jak męczące okaże się nowe zajęcie. Także do końca lipca - mniejsza częstotliwość postów, a w ostatnich dniach tego miesiąca - całkowita nieobecność. Krótka przerwa nikomu nie wyjdzie na złe, gwarantuję to wszystkim.

Wróć do „Organizacja”