Re: Nieobecności

20
Serdecznie przepraszam wszystkich, którzy tak długo już na mnie czekają. Nieoczekiwane problemy zatrzymały mnie w życiu osobisty i "internetowym", jeżeli mogę to tak nazwać. Odpisy pojawią się w sobotę dla wszystkich, którym zalegam. Wybaczcie i mam nadzieję, że zrozumiecie.
Obrazek

Re: Nieobecności

21
Modem mi świruje, mam problemy z połączeniem. Raz jestem, raz mnie nie ma, normalnie rosyjska ruletka jeśli chodzi o aktywność w najbliższym czasie. W miarę możliwości postaram się odpisać we wszelkich topicach. Ewentualny kontakt najlepiej telefonicznie, bo na gadu obecnie jestem rzadko.

Re: Nieobecności

22
Muszę jeszcze podtrzymać swoją nieobecność związaną z brakiem sprzętowym. Modem jest już zamówiony, czekam na jego przesłanie. Wybaczcie, ale będziecie musieli się jeszcze uzbroić w cierpliwość jeśli chodzi o odpisy.

Re: Nieobecności

25
Hymm, dzis stanalem na krawedzi i ... uczynilem odwazny krok do przodu. Moj rozklekotany zasilacz poczynil niezwykle spustoszenie w trzewiach mojego blaszaka, przez co ten padl. Jako informatyk z zawodu (lecz niestety chyba nie z powolania) bede staral sie jeszcze reanimowac go, choc bez czesci niewiele moge zrobic, a na nie mnie nie stac. Moge wiec zniknac na ladnych pare dni, lub rownie dobrze pare miesiecy. Obecnie zas pisze z tabletu, ktory ma zniszczony panel dotykowy i kazda literke musze wklikiwac za pomoca podlaczonej myszki. To zas jest prawdziwy horror i nie wyobrazam sobie pisac tak postow.

Ponadto chcialbym tu wyraznie podkreslic, ze zamierzam tutaj wrocic, lecz nie mam pojecia ile mi to zajmie. Przepraszam zawynikla z tego powodu zwloke na arenie.

Pozdrawiam,

Canis.
Teczka Canisa

Re: Nieobecności

26
W sumie nieobecność to zły dział, ale nieważne. Nastały ciężkie czasy pracy w domu, robie pierdylion innych rzeczy, mam szkołę(niewiele zostało i tym gorzej potem dla mnie), więc coś z zajęć odlecieć musi, szybciej niż się spodziewiałem i niż Dah podejrzewał(za co przepraszam) opuszczam Herbię na czas nieokreślony i nieograniczony, czyli rezygnuję z gry. Nie jest to spowodowane sytuacją w wątku. Grało się fajnie, za co dziekuje, na pewno coś z Herbii pozytywnego wyniosę; wszystkich przepraszam, że to na "was" padł wybór; życze rozwoju i może zobaczymy się na jakiejś innej edycji :D

Re: Nieobecności

29
W poniedziałek i wtorek mam egzaminy, w środę pewnie będę chciał odpocząć. Będę próbował dawać posta na dzień, choć nie obiecuję, nie wiem jak będę stał ze zdrowiem psychicznym. Po wszystkim wszystko wróci do normy.

Re: Nieobecności

30
Ja oraz Aishele będziemy na forum rzadko w najbliższych dniach. Postaram się odpisywać (jak do tej pory) i załatwiać wszystkie sprawy (na bieżąco), ale najlepszą formą kontaktu z pewnością będzie PW - nie shoutbox, nie GG.

Wróć do „Organizacja”