Błędy

1
W tym temacie możecie wytykać nam wszystkie błędy i niedociągnięcia, jakie zauważycie, a postaramy się je naprawić.

Wiemy o peoblemie z lokowaniem na czacie, ale to na razie musi poczekać. Podobno jest też sporo literówek w podstawowych opisach?

Re: Błędy

2
opis rasy Orków: http://www.herbia-pbf.pl/viewtopic.php?f=62&t=17
Fragment:
O przynależności dziecka, którego rodzice to bushire i air’qu decyduje tytuł matki. Obie te grupy uważane są za sprytne i inteligentne, ackolwiek Orkowie uznają, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn i stąd ten podział.

opis rasy Goblinów: http://www.herbia-pbf.pl/viewtopic.php?f=62&t=37
Fragment:
1. Gobliny zamiszkują całe tereny Urk-hun, chociaż najwięcej ich jest w Czarnych Murach i Varulae. W Czarnych Murach żyją tuż obok Orków i często dochodzi między nimi do spięć, a to głownie przez naturę obu ras - Orkowie uwielbiają walczyć, a że Gobliny zbyt uprzejme nie są, to i obrażają innych dość często.

2. Gobliny przeważnie zajmują się uprawą roli, hodowlą i inżynierią. Ci, którzy wyjątkowo nie potrafią wysiedzieć w jednem miejscu, organizują się w grupy najemnicze słynące głównie z rabunków lub fałszerstw i przekrętów.

To tak na szybkości, dodam więcej jak coś znajdę.

Re: Błędy

5
Norma wzorcowa jęz. polskiego przewiduje obie formy wariancyjnie. Jedna jest tylko częściej używana niż druga ("postaci" są rzadsze). Teoretycznie żadna nie jest gorsza, a już na pewno mniej poprawna od drugiej ;)

Re: Błędy

6
Wątek "Tworzenie postaci"
Wzór KP
Rasa nie ma dwukropka jak reszta
[wyjustuj]W życiu powinieneś spróbować wszystkiego. Potem dopiero, wyzbytym ignorancji, obierać własną drogę.[/wyjustuj]

Re: Błędy

7
Chciałabym zgłosić problem, który mi wyskakuje od kilku dni. Zaczęło się od tego, że zniknął mi avatar pana admina oraz parę ikonek z działów. Wczoraj nie widziałam już headera z napisem "Herbia" a także avatarów kilku innych osób. Czy ktoś mi może powiedzieć czym to jest spowodowane?

Re: Błędy

10
Skomentuje to tylko tak:

Obrazek
"Though much is taken, much abides; and though
We are not now that strength which in old days
Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal temper of heroic hearts,
Made weak by time and fate, but strong in will
To strive, to seek, to find, and not to yield."

Re: Błędy

11
Firefox drodzy panowie :) Na Explorerze jak sprawdzałam Herbia grała i śmigała mi pięknie. Ciasteczka czyściłam i niestety nie pomogło. :C Coraz więcej rzeczy mi się psuje na mozilli :C

Ps. Otorku, Pimpuś zawsze może ich pogryźć :)

Re: Błędy

15
Ja ze swojej strony sugerowałbym, by wprowadzić wymóg wklejania linka do kartoteki dla wszystkich graczy, gdyż nie chcę skakać po forum i przekopywać się przez tematy, kiedy potrzebuję dowiedzieć się, jak wygląda postać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”