Błędy

64

Domyślam się, że klikałeś w niebieskie przyciski. One jedynie usuwają zaznaczenie. Żeby usunąć wiadomości, zaznaczasz wybrane z poziomu skrzynki pocztowej, schodzisz na sam dół strony i z rozwijanej listy zaznaczonej na zrzucie ekranu wyżej wybierasz "usuń zaznaczone" i potwierdzasz klikając w "wykonaj".

Błędy

67
https://www.herbia-pbf.pl/viewtopic.php?f=114&t=23
Północ, mroźna i surowa, jest rejonem najmocniej dotkniętym przez demony. Centralna jej część pozostaje splugawiona i zdewastowana przez czarty, które intensywnie napierają na pozostałe rejony – góry barbarzyńców Uratai, zczyty i podziemia Krasnoludów z Turonu na wschodzie oraz na ludzki Port Salu na zachodzie. Zdesperowani lokalsi chwytają się wszelkich sposobów na obronę – do Salu ściągnięto nawet budzących grozę nekromantów, których praktyki zakazane w każdym innym regionie Herbii tutaj mają szansę zyskać na reputacji.
Ukradło literkę :)

Poprawione - Iskar

Błędy

68
Hejo! Jako osoba prowadząca niegdyś rozległą korespondencję na PW, mam w swojej skrzynce mnóstwo folderów tematycznych. Problem w tym, że o ile na starym forum wszystkie były widoczne w pionowym pasku po lewej stronie, o tyle tutaj wyświetla się ich tylko kilka, a reszta jest niewidoczna, więc nie do kliknięcia (nie da się też w żaden sposób przewinąć). Załączam screen: https://imgur.com/a/grwkjoW Zdaje się, że także przez to nie widzę folderu z wysłanymi przeze mnie wiadomościami. Czy jakaś wspaniała osoba techniczna dałaby radę naprawić ten kłopot?
Obrazek
Specjalny medal od Aod. I od Kota.

Błędy

69
Błąd wydaje się być po stronie layoutu forum. Przy utworzeniu piątego folderu na wiadomości, domyślny folder "wysłane" znika. Dam znać technikowi. Nie wiem jak szybko się z tym uporamy, ale mogę zaproponować rozwiązanie doraźne. W zakładce "Reguły, Foldery i ustawienia" jest opcja usunięcia wybranego folderu z jednoczesnym przerzuceniem wiadomości do innego folderu lub do skrzynki ogólnej. Możesz spróbować pousuwać sobie potworzone foldery, zrzucając z nich wiadomości do jakiegoś jednego folderu lub do skrzynki "otrzymane". Może wtedy "wysłane" wskoczy znowu na pasek. Minus jest taki, że wtedy nici z segregacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”