Plenair

1
Obrazek
Miano: Plenair Alapréva
Płeć: Kobieta
Wiek: 36 (89 rok), 38 (obecnie - w 91r.)
Rasa: Wysoka Elfka
Pochodzenie: Nowe Hollar

Wygląd: białe włosy, intensywnie fioletowe oczy, zadarty nosek, brwi podkreślone kredką

Znaki szczególne: Oprócz jej nietypowego koloru włosów i oczu, wyjątkowo opryskliwy ton.

Informacje i plotki:
- Czarodziejka. Studiowała w Nowym Hollar.
- W czasach kiedy uczęszczała na uniwersytet, prowadziła badania w zakresie demonologii.
- Prowadziła odpłatne korepetycje z nauki obrony przed demonami na Uniwersytecie w Oros, do 86 roku, gdy anomalia zakłóciła świętowanie 500-lecia uczelni, a Zakon Sakira wkroczył na uniwersytet i zaczął masowe aresztowania. Jako wysoka elfka, a do tego demonolożka (w zakresie na jaki pozwala prawo Keronu, ale jednak) wiedziała że będzie jedną z głównych podejrzanych. W związku z tym, przywdziała szaty podróżne i pośpiesznie opuściła teren uniwersytetu.
- Mówiłem jej o ofercie Callisto, że przyjmuje takie jak ona pod swoje skrzydła, błagałem żeby nie kombinowała, jak ma takie wygodne rozwiązanie podane na tacy, że aż szkoda zmarnować, ale uparła się że nie - ma inne plany.
- Przybyła na Archipelag i przez bite 3 lata walczyła o wpływy w naszej gildii magicznej. I podobno wszystkich innych na wyspach.
- To było pewnego popołudnia w 89-tym... Odwiedziła karczmę "U Borina i Finrotfela", gdzie spotkała goblinkę, tą Kryptoniz z Syndykatu zdaje się. No i ta najemniczka z Syndykatu wzięła ją i jeszcze parę innych podróżników do swojej drużyny, wsiadła z nimi na okręt i udała się z nimi na północ. Nie wiem tylko czemu sztab zbrojnych ich pogonił.
- Wysadziła w powietrze garnizon Straży Erolskiej, o czym jej Kapitan, Bierheart Turvallisuus poskarżył się listownie samemu Królowi.


Widoczny ekwipunenek: rózga skoncentrowana, szata podrożnicza z kapturem, Wielki Indeks Czarnoksięstwa, Vademecum: Sigillum, wydanie okrojone o treści zakazane
ODPOWIEDZ

Wróć do „NPC niekanoniczni”