-
Forum
-
Czarne Mury
6 Tematy 32 PostyWiększość budynków tego starożytnego miasta-więzienia było przez tysiąclecia przebudowywane, ale nawet dziś widać pozostałości pierwotnej architektury i estetyki, które pozostawiły ślad w czarnej skale służącej za budulec tego miejsca. W mieście bardzo obecna jest przemoc, konkurencja i walka, które są nieodłącznym elementem orczej kultury i obyczajów, przez co obcy podróżnik powinien się mieć na baczności.
6 Tematy
32 Posty -
Czarcie Góry
6 Tematy 110 PostyPołożone na północy Zachodniej Baronii wznoszą się milcząco ponad spieczonymi słońcem pustyniami. Są domem Czarnych Orków i bezpaństwowych Czarnych Krasnoludów, lecz również dla potężnych mantikor i zdaje się, że wyłącznie autochtoni są w stanie sprawnie przedzierać się przez poprzecinane jarami i sieciami jaskiń rozgrzane stoliwa.
6 Tematy
110 Posty -
Everam
5 Tematy 221 PostyMiasto czarnoskórych ludzi jest jedynym względnie znaczącym portem Urk-hun poza samym wielkim Karlgardem. Choć stosunkowo niewielkie, przechodzi przezeń wiele towarów - spławiane rzeką skóry, mięso i kruszce z Czarcich Gór wysyłane na eksport, a importowane zioła, przyprawy, drewno, tkaniny... i wszystko inne, czego nie podobna znaleźć na tak nieprzyjaznej pustyni.
5 Tematy
221 Posty
-
-
Ogłoszenia
-
1 Odpowiedzi
1281 Odsłony
-
-
Tematy
-
0 Odpowiedzi
2303 Odsłony -
18 Odpowiedzi
866 Odsłony -
99 Odpowiedzi
18948 Odsłony -
24 Odpowiedzi
7316 Odsłony -
5 Odpowiedzi
3742 Odsłony -
7 Odpowiedzi
3896 Odsłony
-